Przejdź do treści

Czwartek, 13.12.2018

Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

10 marca w Tczewie rywalizowano w Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

10 marca w Tczewie rywalizowano w Mistrzostwach Okręgu Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych
10 marca 2018 roku na terenach zielonych przyległych do II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

 

Mistrzostwa odbyły się w następujących kategoriach: dzieci rocznik 2007/2008 (dziewczęta/chłopcy), rocznik 2005/2006 (dziewczęta/chłopcy), młodziczki/młodzicy, juniorki młodsze/juniorzy młodsi, juniorki/juniorzy oraz seniorki/seniorzy. Łącznie we wszystkich biegach udział wzięło ponad 400 osób, wśród których była cała czołówka województwa pomorskiego, medaliści Mistrzostw Polski. Warunki atmosferyczne sprzyjały, łącznie odbyło się 10 biegów.

Patronat nad mistrzostwami objęli Starosta Tczewski Tadeusz Dzwonkowski oraz Prezydent Miasta Tczewa Mirosław Pobłocki. Starosta ufundował puchary dla najlepszych pań w w/w kategoriach, natomiast prezydent puchary dla najlepszych panów oraz poczęstunek regeneracyjny dla wszystkich uczestników mistrzostw. Puchary, medale najlepszym wręczali v-ce Prezes PZLA dr. Marek Fostiak, Eugeniusz Markowicz v-ce Prezes Okręgowego ZLA organizator mistrzostw. Współorganizatorem mistrzostw było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Serdeczne podziękowania należą się zawodnikom sekcji LA z MKS Sambor oraz rodzicom za wolontariat, w szczególności Paniom Katarzynie Koszyk, Małgorzacie Lidzińskiej i Edycie Nobis. Tym wszystkim, którzy pomogli przy organizacji mistrzostw składam serdeczne podziękowania.

Wszystkie wyniki znaleźć można:

http://pomozla.com.pl/mistrzostwa-okregu-pomorskiego-indywidualnych-biegach-przelajowych

Kategoria 2007-2008 Dziewczęta

  1. Breza Agata                       ULKS Talex Borzytuchom             1;34,60
  2. Witosińska Weronika           SP 6 Kwidzyn                             1;35,60
  3. Kosicka Zofia                      AML Słupsk                                1;37,11
  4. Stolc Małgorzata                 MKS Chojniczanka                      1;37,67
  5. Sałek Julia                         LKS Zantyr Sztum                       1;40,47
  6. Behnerdet Julia                  UKS Jedynka Reda                      1;41,23
  7. Antonina Tosia                   KKL Rodło Kwidzyn
  8. Galęba Maja                      ULKS Talex Borzytuchom
  9. Tul Laura                           SP 6 Kwidzyn
  10. Kędzierska Zofia                SP 6 Kwidzyn
  11. Zakrzewska Agnieszka       KS Wejher Wejherowo
  12. Oleszak Zuzanna               UKS Jedynka Reda 
  13. Zielnik Maria                     CMKL Człuchów 
  14. Bloch Magdalena               MKS Chojniczanka 
  15. Parasiak Julia                    SP 11 Tczew 
  16. Kostucha Maja                  KUKS Remus Kościerzyna 
  17. Wejtko Daria                    SP 6 Kwidzyn 
  18. Jędrzejewska Patrycja       CMKL Człuchów 
  19. Krzoska Magdalena           MKS Chojniczanka 
  20. Jóźwik Kinga                    SP 6 Kwidzyn 
  21. Mikulska Alicja                 SP 6 Kwidzyn 
  22. Grulkowska Tosia             KUKS Remus Kościerzyna 
  23. Skiberowska Nadia           SP 11 Tczew 
  24. Kubrak Julia                    SP 11 Tczew 
  25. Gręźlik Wiktoria              SP 6 Kwidzyn 
  26. Chmielecka Kamila          KKL Rodło Kwidzyn 
  27. Chmielecka Barbara        SP 11 Tczew 
  28. Grodzka Martyna            SP 86 Gdańsk 
  29. Struk Adrianna               KS Wejher Wejherowo 
  30. Adrych Wiktoria              SP 11 Tczew 
  31. Wryk Julia                      SP 11 Tczew 
  32. Wojnicz Natalia               SP 6 Kwidzyn 
  33. Napiórkowska Pola          SP Przechlewo 
  34. Bielecka Magdalena         SP 11 Tczew 
  35. Czechanowska Liliana      SP 11 Tczew 
  36. Radzimska Roksana         SP 11 Tczew 
  37. Szymanowska Natasza     MKS Chojniczanka 
  38. Jurczyńska Anna              SP 11 Tczew 
  39. Lipiak Patrycja                 SP 11 Tczew 
  40. Gross Zofia                     SP 11 Tczew 
  41. Żółtkiewicz Tatiana          LKS Zantyr Sztum 
  42. Waszczyk Agnieszka        LKS Zantyr Sztum 
  43. Bojanowska Wiktoria       LKS Zanty Sztum

Kategoria Chłopców rocznik 2007-2008

  1. Kosicki Kajetan                AML Słupsk                                                   1;24,79
  2. Dylak Kuba                     UKS Jedynka Reda                                         1;28,70
  3. Borsuk Bartłomiej            LKS Prima Food Przechlewo                            1;28,90
  4. Zakrzewski Mateusz         KS Wejher Wejherowo                                   1;29,39
  5. Hebel Igor                       UKS Jedynka Reda                                        1;33,28
  6. Surdyka Piotr                  SP 6 Kwidzyn                                                1;34,06
  7. Jóźwik Sebastian             SP 6 Kwidzyn                                                1;36,51
  8. Ormiński Franciszek         SP 11 Tczew                                                 1;37,70
  9. Frąckowiak Maciej            LKS Zantyr Sztum                                         1;38,73
  10. Szwindowski Maciej         SP 11 Tczew                                                  1;40,56
  11. Sitarz Dominik                KKL Rodło Kwidzyn
  12. Bednarek Samuel            SP 11 Tczew
  13. Ulik Bartosz                    SP 11 Tczew
  14. Krzemień Filip                 UKS Jedynka Reda
  15. Klein Ernest                    SP 11 Tczew
  16. Kaczmarek Konrad           SP 11 Tczew
  17. Selonka Aleks                  LKS Zantyr Sztum
  18. Maj Max                          SP 11 Tczew
  19. Droń Wiktor                    SP 6 Kwidzyn
  20. Zelmann Dominik            SP 11 Tczew
  21. Szweda Jakub                 SP 11 Tczew
  22. Frankie Miłosz                 SP 11 Tczew
  23. Kamiński Patryk              LKS Zantyr Sztum
  24. Grochowski Paweł            LKS Zantyr Sztum
  25. Kosma Kuba                    SP 11 Tczew
  26. Damury Dominik             SP 11 Tczew
  27. Tryba Szymon                 LKS Zantyr Sztum
  28. Ściślak Ksawery              LKS  Zantyr  Sztum

Kategoria dziewcząt rocznik 2005-2006

 

  1. Piechowska Roksana                        ULKS Taleks  Borzytuchom             2;11,31
  2. Stolc Julia                                       ULKS Taleks  Borzytuchom             2;11,77
  3. Janicka Dominika                            SKLA Sopot                                   2;13,48
  4. Górska Małgorzata                          SKLA Sopot                                   2;15,56
  5. Szulska Ola                                    SKLA Sopot                                   2;19,72
  6. Czepie Milena                                 AML Słupsk                                   2;22,92
  7. Królak Marta                                  SKLA Sopot                                   2;26,31
  8. Kwiatkowska  Karolina                    KKL Rodło Kwidzyn                         2;27,11
  9. Żmuda – Trzebiatowska Natalia       CMKL Człuchów                              2;27,92 
  10. Kosiarkiewicz Martyna                    UKS Wiking Rychnowy                     2;28,70 
  11. Chorurzyńska Marta                       CMKL Człuchów
  12. Kraskowska Nikola                         UKS Wiking Rychnowy
  13. Świątkowiak Julianna                     ULKS Taleks Borzytuchom
  14. Śliwa Zuzanna                               KKL Rodło Kwidzyn
  15. Ścigała Natalia                              ULKS Taleks Borzytuchom
  16. Kalinowska Milena                         LKS Prima Food Przechlewo
  17. Maj Natalia                                   SP 11 Tczew
  18. Włodarczyk Aleksandra                  LKS Prima Food Przechlewo
  19. Boniecka Kamila
  20. Stacherska Milena                         LKS Prima Food Przechlewo
  21. Barnaś Weronika                           SP 11 Tczew
  22. Śmigowska Nadia                          LKS Zantyr Sztum
  23. Czerwińska Karolina                      MKS Chojniczanka
  24. Karmańska Zuzanna                      MKS Chojniczanka
  25. Paszewska Ada                             KUKS Remus Kościerzyna
  26. Borkowska Marcelina                    SKLA Sopot
  27. Ernstmajer Nikola                        CMKL Człuchów
  28. Walluszkowska Lena                     KKL Rodło Kwidzyn
  29. Landowska Maria                         SP 11 Tczew
  30. Frelek Zofia                                 SP 6 Kwidzyn
  31. Kołodziejska Kasia                       LKS Zantyr Sztum
  32. Bojanowska Julita                        LKS Zantyr Sztum
  33. Sowa Ola                                    KKL Rodło Kwidzyn
  34. Serocka Dominika                        KKL Rodło Kwidzyn
  35. Dołasińska Marta                         GKS Cartusia Kartuzy
  36. Jacgueline Milos                          LKS Zantyr Sztum
  37. Browarczyk Telimena                   UKS Jedynka Reda
  38. Górska Sandra                            MKS SAMBOR Tczew
  39. Sznajder Agata                           KKL Rodło Kwidzyn
  40. Kerschanik Marta                        GKS Cartusia Kartuzy

  Kategoria Chłopcy rocznik 2005-2006

  1. Kumiszcza Cezary              CMKL Człuchów                                   2;45,21
  2. Szpak Mariusz                   LKS Feniks Słupsk                                2;46,11
  3. Żubiński Adrian                 SP 11 Tczew                                        2;49,23
  4. Beksa Jakub                      KKL Rodło Kwidzyn                              2;51,28
  5. Polczewski Oliwier              KKL Rodło Kwidzyn                              2;55,78
  6. Borzecki Antek                  AML Słupsk                                         2;58,19
  7. Połczyński Mikołaj             GKS Żukowo                                        2;58,57
  8. Wróblewski Dominik          KKL Rodło Kwidzyn                               2;58,96 
  9. Krawczyk Maurycy            KKL Rodło Kwidzyn                               3;02,58 
  10. Kwiatkowski Nikodem        LKS Zantyr Sztum                                3;03,77 
  11. Piekarski Jan                    SP 8 Tczew 
  12. Sitarz Hubert                    KKL Rodło Kwidzyn 
  13. Czechanowski Szymon       SP 11 Tczew 
  14. Iwasiuta Wojciech              UKS Jedynka Reda 
  15. Szuminowski Bartek           SP 11 Tczew 
  16. Borsuk Andrzej                  LKS Prima Food Przechlewo 
  17. Zblewski Damian               CMKL Człuchów 
  18. Skwierowski Eryk              KUKS Remus Kościerzyna 
  19. Meyer Dawid                     KUKS Remus Kościerzyna 
  20. Chmielowski Bartek           KKL Rodło Kwidzyn 
  21. Lietz Mateusz                    MKS Chojniczanka 
  22. Obuchowicz Paweł              KKL Rodło Kwidzyn 
  23. Michna Patryk                    SP 11 Tczew 
  24. Pieniążek Michał                 LKB Braci Petk 
  25. Gołąb Bartek                      KKL Rodło Kwidzyn 
  26. Maj Kacper                         SP 11 Tczew 
  27. Kunz Miłosz                         UKS Jedynka Reda 
  28. Kleino Konrad                      UKS Jedynka Reda

Mistrzostwa okręgu pomorskiego w biegach

TCZEW, 10.03.2018

MĘŻCZYŹNI

 

3 km przełaje U20/ juniorzy 1999-2000/

 

Bieg 1/ 1 13:45

 

1 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy PM 7:15.26

2 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom PM 7:29.25

3 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk PM 7:31.13

4 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 7:45.74

5 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk PM 7:51.76

6 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 7:53.38

7 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 LKS Zorza Gdynia PM 7:53.56

8 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn PM 8:01.35

9 STRASZAK Piotr 2000-06-08 LKS Zorza Gdynia PM 8:02.93

10 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 8:11.95

11 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk PM 8:13.08

12 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów PM 8:21.41

13 FOBKE Piotr 2000-10-16 AZS-AWFiS Gdańsk PM 8:21.41

14 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 8:23.41

15 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom PM 8:29.75

16 BRZOSKOWSKI Martyn 2000-01-13 MKS Sambor Tczew PM 8:32.15 PK

17 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 8:35.38

18 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy PM 8:35.68

19 ANGEL Patryk 1999-02-04 KS Wejher Wejherowo PM 8:38.25

20 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo PM 8:50.31

21 PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 MKS Sambor Tczew PM 9:27.89

2 km przełaje U16/młodzicy 2003-2004/

Bieg 1/ 1 12:45

 

1 DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 SKLA Sopot PM 6:35.9

2 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy PM 6:37.2

3 SPRENGER Daniel 2003-02-09 CMKL Człuchów PM 6:41.6

4 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów PM 6:43.1

5 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn PM 6:51.4

6 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot PM 6:54.0

7 MYSZKA Mateusz 2004-04-30 KUKS Remus Kościerzyna PM 6:58.2

8 BARAN Mikołaj 2003-03-19 ULKS Talex Borzytuchom PM 7:00.2

9 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 LKS Zorza Gdynia PM 7:01.6

10 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk PM 7:02.1

11 JADCZAK Adrian 2004-02-09 LKS Zorza Gdynia PM 7:02.4

12 GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 KS Wejher Wejherowo PM 7:03.5

13 TOMASZEK Dawid 2003-04-21 LKS Zorza Gdynia PM 7:04.0

14 SRTONGOWSKI Patryk 2003-05-10 GKS Cartusia Kartuzy PM 7:05.6

15 SOBAŃSKI Tadeusz 2004-08-05 ULKS Talex Borzytuchom PM 7:08.1

16 KWIDZIŃSKI Damian 2004-12-29 AML Słupsk PM 7:09.0

17 MOSTOWSKI Adrian 2004-04-20 MLKS Baszta Bytów PM 7:11.1

18 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo PM 7:13.4

19 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 7:14.6

20 BARAN Oliwier 2004-11-21 UKS Jedynka Reda PM 7:15.7

21 HORSTEN Bastian 2003-08-18 SKLA Sopot PM 7:16.3

22 WDOWIAK Karol 2004-03-24 SKLA Sopot PM 7:17.6

23 ZIÓŁEK Piotr Leszek 2003-05-27 MKS Sambor Tczew PM 7:18.7

24 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn PM 7:19.2

25 SZCZODROWSKI Kajetan 2003-05-12 KS Wejher Wejherowo PM 7:22.1

26 BIESZKE Kacper 2003-01-12 SKLA Sopot PM 7:23.6

27 WALKOWIAK Marcel 2004-01-01 MKS Sambor Tczew PM 7:24.0

28 RUDKO Aleksander 2004-01-01 MKS Sambor Tczew PM 7:24.8

29 KRYŻA Wiktor 2004-01-01 MKS Sambor Tczew PM 7:25.1

30 HENDRYSIAK Bartosz 2004-01-01 MKS Sambor Tczew PM 7:25.6

31 SAJKOWSKI Patryk 2004-01-26 SKS Sokół Malbork PM 7:29.4

32 WRÓBLEWSKI Jakub 2004-10-07 KKL Rodło Kwidzyn PM 7:29.5

33 PIELECKI Paweł 2004-02-18 KKL Rodło Kwidzyn PM 7:32.6

34 PIENIĄŻĘK Michał 2005-09-20 LKB im. Braci Petk Lębork PM 7:39.3

35 KAWCZYŃSKI Marcin 2004-01-01 MKS Sambor Tczew PM 7:42.5 PK

BAKAJ Dominik 2004-05-09 KKL Rodło Kwidzyn DNF

3 km przełaje mężczyzn

Bieg 1/ 1 14:20

1 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KKB Starogard Gdański PM 7:12.61

2 EBEL Grzegorz 1997-11-28 MLKS Baszta Bytów PM 7:34.40

3 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia PM 7:34.50

4 KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 CMKL Człuchów PM 7:41.00

5 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów PM 7:43.37

6 KUCZKOWSKI Miłosz 1998-07-03 KUKS Remus Kościerzyna PM 8:13.90

3 km przełaje U18/ juniorzy młodsi 2001-2002/

Bieg 1/ 1 13:15

 

1 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn PM 7:16.66

2 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo PM 7:17.62

3 JOŃCZYK Oliwier 2002-07-11 AML Słupsk PM 7:41.19

4 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk PM 7:48.76

5 SKALSKI Szymon 2002-02-08 LKS Zorza Gdynia PM 7:52.89

6 ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 KKL Rodło Kwidzyn PM 7:55.12

7 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn PM 7:55.41

8 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom PM 8:03.00

9 SPICZAK-BRZEZIŃSKI Adam 2002-01-14 ULKS Talex Borzytuchom PM 8:08.30

10 DOBBERSTEIN Paweł 2002-01-17 KUKS Remus Kościerzyna PM 8:10.16

11 LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 CMKL Człuchów PM 8:11.46

12 KRAUZE Robert 2001-08-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 8:13.31

13 GASIOR Rafał 2002-10-29 KKL Rodło Kwidzyn PM 8:16.08

14 RZEPKA Szymon 2002-10-19 ULKS Talex Borzytuchom PM 8:17.67

15 HORSTEN Dorian 2001-04-29 SKLA Sopot PM 8:18.33

16 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk PM 8:25.90

17 LESZCZYŃSKI Paweł 2001-07-20 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 8:27.14

18 ROLA Damian 2002-06-02 ULKS Talex Borzytuchom PM 8:29.02

19 ICKOWSKI Tomasz 2002-09-30 LKS Zorza Gdynia PM 8:29.66

20 SOMMER Paweł 2001-02-27 MKS Sambor Tczew PM 8:30.30

21 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk PM 8:33.78

22 STRONGOWSKI Nikodem 2001-10-24 GKS Cartusia Kartuzy PM 8:38.85

23 PREJC Mikołaj 2002-12-20 LKS Zorza Gdynia PM 8:39.20

24 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy PM 8:43.66

25 ZAWADA Szymon 2002-06-14 CMKL Człuchów PM 8:45.92

26 BORAWSKI Kajetan 2002-08-31 UKS Jedynka Reda PM 8:46.79

27 DURAWA Kacper 2002-02-16 ULKS Talex Borzytuchom PM 8:49.74

28 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot PM 9:02.34

29 OBRZUD Maksymilian 2002-03-03 KKL Rodło Kwidzyn PM 9:14.56

IWAŃCA Jakub 2002-12-09 ULKS Talex Borzytuchom PM DNF

DOBBEK Karol 2002-10-04 CMKL Człuchów PM DNF

KOBIETY

1.5 km przełaje U16/ młodziczki 2003-2004/

Bieg 1/ 1 12:35

 

1 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom PM 4:07.66

2 SITKO Zuzanna 2003-01-25 KKL Rodło Kwidzyn PM 4:09.65

3 JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 4:11.62

4 MAGULSKA Oliwia 2003-09-29 SKLA Sopot PM 4:13.10

5 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 GKS Żukowo PM 4:21.40

6 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy PM 4:24.04

7 GINTER Karolina 2004-03-12 ULKS Talex Borzytuchom PM 4:28.32

8 STROIKE Maria 2004-09-18 LKS Prime Food Brda Przechlewo PM 4:30.23

9 CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-16 SKLA Sopot PM 4:31.20

10 OSIOWY Marcelina 2003-07-19 CMKL Człuchów PM 4:32.18

11 ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 KKL Rodło Kwidzyn PM 4:32.40

12 CIEĆWIERZ Julia 2003-02-01 GKS Cartusia Kartuzy PM 4:32.50

13 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 UKS Wiking Rychnowy PM 4:32.74

14 HALK Ida 2003-07-03 LKS Zorza Gdynia PM 4:33.62

15 SKALSKA Karolina 2003-09-18 LKS Zorza Gdynia PM 4:38.32

16 GĄGOŁ Julia 2003-01-29 UKS Wiking Rychnowy PM 4:38.34

17 KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 LKS Zorza Gdynia PM 4:41.19

18 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot PM 4:43.41

19 PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 AML Słupsk PM 4:44.64

20 JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 4:44.79

21 CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 4:45.30

22 BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 LKS Zorza Gdynia PM 4:45.61

23 MARKIEWICZ Julia 2003-09-05 CMKL Człuchów PM 4:48.73

25 BREZA Magdalena 2004-01-01 ULKS Talex Borzytuchom PM 4:52.19

26 DOLNA Kamila 2003-04-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 4:53.68

27 POLEWIK Marta 2003-09-18 AML Słupsk PM 4:54.08

28 EJSMONT Alicja 2003-07-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 4:54.85

29 MOLENDA Natalia 2003-04-05 UKS Jedynka Reda PM 4:55.18

30 JONIEC Angelika 2003-02-21 LKB im. Braci Petk Lębork PM 4:55.64

31 GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 SKLA Sopot PM 4:59.45

32 MIĄZEK Maja 2004-03-25 LKS Zorza Gdynia PM 4:59.50

33 MAJEWSKA Patrycja 2003-03-18 AZS-AWFiS Gdańsk PM 5:02.63

34 GÓRNIAK Julia 2004-05-28 UKS Jedynka Reda PM 5:09.30

35 DĘBSKA Nicola 2003-07-03 UKS Wiking Rychnowy PM 5:12.58

36 GAWLICKA Sylwia 2004-04-04 UKS Wiking Rychnowy PM 5:15.52

ELSNER Agata 2004-06-18 UKS Wiking Rychnowy PM DNF

2 km przełaje kobiet

Bieg 1/ 1 14:05

 

1 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna PM 5:33.26

2 ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 5:55.27

3 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk PM PM 6:03.89

4 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 6:30.33

2 km przełaje U20/ juniorki 1999-2000/

Bieg 1/ 1 13:30

 

1 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom PM 5:12.09

2 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo PM 5:30.47

3 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz PM 5:42.14

4 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo PM 5:42.67

5 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy PM 5:59.06

6 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk PM 6:12.19

7 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 6:14.00

8 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo PM 6:18.52

9 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów PM 6:25.18

10 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy PM 6:31.68

11 PESTKA Agata 2001-07-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM 6:51.57

12 NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 AML Słupsk PM 6:58.00

13 STRUPIŃSKA Renata 2000-07-31 LKB im. Braci Petk Lębork PM 7:08.25

14 STOLICKA Anna 2000-07-15 LKB im. Braci Petk Lębork PM 7:38.84

2 km przełaje U18/ juniorki młodsze 2001-2002

Bieg 1/ 1 13:00

1 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom PM 5:27.70

2 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 SKLA Sopot PM 5:36.66

3 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 SKLA Sopot PM 5:43.05

4 LEWNA Weronika 2001-08-08 LKS Fenix Słupsk PM 5:47.42

5 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna PM 5:47.85

6 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna PM 5:52.72

7 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom PM 5:56.57

8 PELA Magdalena 2001-01-12 MLKS Baszta Bytów PM 6:01.72

9 GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk PM 6:02.63

10 SŁAWIŃSKA Paulina 2002-12-21 AZS-AWFiS Gdańsk PM 6:04.49

11 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo PM 6:04.65

12 FRIESKE Anna 2002-11-17 UKS Wiking Rychnowy PM 6:13.43

13 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum PM 6:14.08

14 TYPA Marcelina 2002-07-24 ULKS Talex Borzytuchom PM 6:17.20

15 DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 UKS Jedynka Reda PM 6:21.10

16 SZARGIEJ Olivia 2002-09-24 KS Wejher Wejherowo PM 6:21.70

17 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 LKS Zorza Gdynia PM 6:37.61

18 SKOBEL Kinga 2002-03-19 CMKL Człuchów PM 6:41.37

19 MARZENTA Milena 2001-07-09 AML Słupsk PM 6:49.71

20 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk PM 6:51.14

21 WOJCIECHOWSKA Ewelina 2002-02-14 KS Wejher Wejherowo PM 7:05.58

22 DROSZKOWSKA Zuzanna 2002-12-21 LKS Zorza Gdynia PM 7:08.12

23 WESTFAL Natalia 2001-01-25 CMKL Człuchów PM 7:13.91

KOS Wiktoria 2002-07-20 KS Wejher Wejherowo PM DNF

PESTKA Agata 2001-07-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice PM DNF

Tekst i zdjęcia – Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie, więcej zdjęć na http://pcs.tczew.pl/

wydruk, pdf

Pokaż rejestr

Rejestr zmian:

Wprowadzający:
Sławomir Gniazdowski (2018-03-12 12:34:23)
Modyfikujący:
Sławomir Gniazdowski (2018-03-12 12:50:09)
Odpowiedzialny za treść:
Sławomir Gniazdowski
2018-03-12 12:34:23 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
2018-03-12 12:35:44 Modyfikacja
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
2018-03-12 12:50:09 Modyfikacja
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
Wprowadzający:
Sławomir Gniazdowski (2018-03-12 12:34:23)
Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.