Czwartek, 24.5.2018

Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

12 maja zapraszamy na SILGAN Ćwierćmaraton 2018!

Bieganie to najprostsza forma ruchu. Wychodząc naprzeciw potrzebom wszystkim miłośnikom biegania zapraszamy do udziału w biegowych imprezach powiatu tczewskiego. Zapraszamy na V edycję Silgan Ćwierćmaratonu.  Bieg odbędzie się 12 maja 2018 roku na odcinku 10 540 metrów o godzinie 10.00. Start i meta na parkingu firmy Silgan ul. Rokicka 13. Trasa będzie przebiegać od Tczewa poprzez Rokitki, Śliwiny i z powrotem do Tczewa, nawierzchnia trasy zróżnicowana (asfaltowa, szutrowa) nie posiadająca atestu. Impreza ta na stałe wpisała się w kalendarz imprez sportowych miasta i powiatu tczewskiego dzięki zaangażowaniu firmy SILGAN Metal Packaging.

Sponsorem biegu jest firma SILGAN, która zadba o wyjątkowe upominki – pakiety startowe dla uczestników. Organizatorem jest Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie przy współpracy z firmą SILGAN oraz Stowarzyszeniem Biegający Tczew.

Zapisać się można do 10 maja 2018, jednak nie czekajcie do ostatniego dnia ponieważ liczba uczestników jest ograniczona do 300 osób.

Zapisy:

Już po raz trzeci odbędzie się bieg dla dzieci Mały Silgan w kategoriach szkół podstawowych klasy III i młodsze (300 metrów) oraz klasy IV -  VI (600 metrów) oddzielna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców zapisy bezpośrednio przed biegiem start o godzinie 9.00 – 12 maja 2018 roku, miejsce teren zakładu SILGAN – udział dzieci w biegu jest bezpłatny czekają atrakcyjne nagrody.

W tym roku po raz pierwszy biegi odbywające się na terenie Powiatu Tczewskiego będą brane do rywalizacji w ramach Grand Prix Powiatu Tczewskiego w biegach ulicznych 2018.

Link - https://elektronicznezapisy.pl/g/GP_Powiatu_Tczewskiego_2018.html

W skład Grand Prix wchodzą następujące biegi:

I bieg - 12 maja 2018 - Silgan Ćwierćmaraton - Tczew

II bieg - 9 czerwca 2018 - Bieg Papieski - Pelplin

III bieg - 23 czerwca 2018 - Tczew na 5 km z atestem PZLA

IV bieg - 15 września 2018 - Bieg Cysterski - Pelplin

V bieg - 28 października 2018 - Maraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły lub Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły  - Tczew/Wielkie Walichnowy

VI bieg - 4 listopada 2018 - XXVIII Uliczny Bieg Sambora - Tczew

Organizatorem Grand Prix Powiatu Tczewskiego 2018 są:

Tczewskie Centrum Sportu i Rekreacji,

Pelplińskie Centrum Sportu

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Zapraszamy również w każdą sobotę - Bulwar nad Wisłą godzina 9.00 na parkrun Tczew www.parkrun.pl/tczew , proszę pamiętać o wcześniejszej rejestracji i zabraniu kodu uczestnika www.parkrun.pl/rejestracja , jesteśmy również na facebooku – parkrun Tczew, udział w parkrunie można traktować jako formę przygotowania do Silgan Ćwierćmaratonu serdecznie zapraszamy!

Regulaminy oraz szczegóły biegu można znaleźć na stronie www.biegajacy.tczew.pl , facebook – Silgan Ćwierćmaraton serdecznie zapraszamy w przypadku pytań można pisać na adres dyrektor@pcs.tczew.pl.

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator PCS w Tczewie

Sławomir Gniazdowski (2018-04-23 15:13:25)
2018-04-23 15:13:25 Utworzenie