Przejdź do treści

Piątek, 19.10.2018

Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

13 stycznia w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym

13 stycznia w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym
13 stycznia w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym. Do rywalizacji zaproszone zostały drużyny z wszystkich gmin naszego powiatu. 

W dniu 13 stycznia 2018 roku w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w Tenisie Stołowym. Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie. Zaproszenia do udziału w zawodach skierowano do wszystkich lokalnych samorządów miejskich i gminnych oraz samorządu powiatowego. Mistrzostwa rozgrywane były w kategorii indywidualnej oraz drużynowej oraz w kategorii kobiet i mężczyzn. Prawo startu miały osoby zatrudnione w urzędach oraz radni.

UCZESTNICY TURNIEJU

Do Mistrzostw zgłosili się przedstawiciele niżej wymienionych instytucji:

 Starostwo Powiatowe w Tczewie w składzie:

- Tadeusz Dzwonkowski

- Witold Sosnowski

- Sławomir  Gniazdowski

- Alicja Koszyk

Urząd Miasta Tczew w składzie:

- Tomasz Tobiański

- Jerzy Waruszewski

Urząd Miasta i Gminy Pelplin w składzie:

- Mateusz Rogaczewski

- Tomasz Zaborowski

- Mirosław Chyła

- Justyna Lewandowska

Urząd Miasta i Gminy Gniew w składzie:

- Bogdan Rękiewicz

Urząd Gminy Tczew w składzie:

- Krzysztof Augustyniak

 

W zawodach wzięło udział łącznie 12 zawodników, w tym 2 kobiety i 10 mężczyzn.

ELIMINACJE/WYNIKI

 

Wszystkich zawodników rozlosowano do 2 grup, w których pojedynki rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Grupa A

\

Kolejność meczy/wyniki

  1. Justyna Lewandowska (UMiG Pelplin) :         Tomasz Tobiański (UM Tczew)                 0:3
  2. Sławomir Gniazdowski (SP Tczew)      :     M. Chyła (UMiG Pelplin)                             3:0
  3. Jerzy Waruszewski (UM Tczew)         :           Krzysztof Augustyniak (UG Tczew)         0:3
  4. Tomasz Tobiański (UM Tczew)          :           Sławomir Gniazdowski (SP Tczew)          3:0
  5. Mirosław Chyła (UMiG Pelplin)   :   Jerzy Waruszewski (UM Tczew)                              0:3
  6. Justyna Lewandowska (UMiG Pelplin)  :         Sławomir Gniazdowski (SP Tczew)          3:1
  7. Tomasz Tobiański (UM Tczew)         :             Krzysztof Augustyniak (UG Tczew)         1:3
  8. Mirosław Chyła ( UMiG Pelplin)        :              Justyna Lewandowska ( UMiG Pelplin)   0:3
  9. Sławomir Gniazdowski (SP Tczew)      :          Krzysztof Augustyniak(UG Tczew)          0:3
  10. Jerzy Waruszewski (UM Tczew)            :           Justyna Lewandowska (UMiG Pelplin)  3:2
  11. Mirosław Chyła (UMiG Pelplin)         :           Tomasz Tobiański (UM Tczew)                 0:3
  12. Krzysztof Augustyniak (UG Tczew)      :             Justyna Lewandowska (UMiG Pelplin) 3:1
  13. Tomasz Tobiański (UM Tczew)   :   Jerzy Waruszewski (UM Tczew)                              3:0
  14. Mirosław Chyła (UMiG Pelplin)          :            Krzysztof Augustyniak (UG Tczew)         0:3
  15. Sławomir Gniazdowski (SP Tczew): erzy Waruszewski (UM Tczew)                              3:2

 

Grupa B

Kolejność meczy/wyniki

  1. Bogdan Rękiewicz (UMiG Gniew)         :         Tadeusz Dzwonkowski (SP Tczew)          3:0
  2. Witold Sosnowski (SP Tczew)        :        Alicja Koszyk (SP Tczew)                              3:0
  3. Tomasz Zaborowski (UMiG Pelplin)     :           Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin)   0:3
  4. Tadeusz Dzwonkowski (SP Tczew)       :      Witold Sosnowski (SP Tczew)                    0:3
  5. Alicja Koszyk (SP Tczew)                :              Tomasz Zaborowski (UMiG Pelplin)        0:3
  6. Bogdan Rękiewicz (UMiG Gniew)       :       Witold Sosnowski (SP Tczew)                    2:3
  7. Tadeusz Dzwonkowski (SP Tczew)      :          Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin)   0:3
  8. Alicja Koszyk (SP Tczew)                :              Bogdan Rękiewicz (UMiG Gniew)           0:3
  9. Witold Sosnowski (SP Tczew)          :              Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin)     2:3
  10. Tomasz Zaborowski (UMiG Pelplin)       :          Bogdan Rękiewicz (UMiG Gniew)          1:3
  11. Alicja Koszyk (SP Tczew)               :              Tadeusz Dzwonkowski (SP Tczew)          0:3
  12. Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin)   :       Bogdan Rękiewicz ( UMiG Gniew)          3:0
  13. Tadeusz Dzwonkowski (SP Tczew)         :        Tomasz Zaborowski (UMiG Pelplin)        0:3
  14. Alicja Koszyk (SP Tczew)                  :              Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin)   0:3
  15. Witold Sosnowski (SP Tczew)            :            Tomasz Zaborowski (UMiG Pelplin)        3:1

FAZA FINAŁOWA

 

Kategoria kobiet

Do zawodów w kategorii kobiet zgłosiły się 2 zawodniczki, które rozegrały bezpośredni pojedynek między sobą. 

 

  1. Justyna Lewandowski (UMiG Pelplin)   :              Alicja Koszyk (SP Tczew)              3:0

Kategoria mężczyzn

W kategorii mężczyzn zwycięzcy w grupach zagrali o ostateczne miejsca finałowe tj. z pierwszych miejsc w grupach o miejsce I, z drugich miejsc - o miejsce III itd. Wszystkie pojedynki rozgrywane były do 3 wygranych setów. 

Pojedynki o:

 

o 9 miejsce -  Mirosław Chyła (UMiG Pelplin)    :       Tadeusz Dzwonkowski (SP Tczew)           0:3

 

o 7 miejsce - Jerzy Waruszewski (UM Tczew)     :        Tomasz Zaborowski (UMiG Pelplin)        0:3

o 5 miejsce -  Sławomir Gniazdowski (SP Tczew)   :    Bogdan Rękiewicz (UMiG Gniew)           3:0

 

o 3 miejsce -  Tomasz Tobiański (UM Tczew)    :     Witold Sosnowski (SP Tczew)                    3:1

    

o 1 miejsce – K. Augustyniak (UG Tczew)         :         Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin)   0:3

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 INDYWIDUALNA

W kategorii kobiet: 

1.       miejsce   - Justyna Lewandowska (UMiG Pelplin)

2. miejsce   - Alicja Koszyk (SP Tczew)

W kategorii mężczyzn:

 

  1. miejsce   - Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) 
  2. miejsce   - Krzysztof Augustyniak (UG Tczew)
  3. miejsce   - Tomasz Tobiański (UM Tczew)
  4. miejsce   - Witold Sosnowski (SP Tczew)
  5. miejsce   - Sławomir Gniazdowski (SP Tczew)
  6. miejsce   - Bogdan Rękiewicz (UMiG Gniew)
  7. miejsce   - Tomasz Zaborowski (UMiG Peplin)
  8. miejsce   - Jerzy Waruszewski (UM Tczew)
  9. miejsce   - Tadeusz Dzwonkowki (SP Tczew)
  10. miejsce   - Mirosław Chyła (UMiG Pelplin) 

DRUŻYNOWA

1. miejsce  - Urząd Miasta i Gminy Pelplin

2. miejsce  -  Starostwo Powiatowe Tczew

3. miejsce  -  Urząd Miasta Tczew

4. miejsce  - Urząd Gminy Tczew 

5. miejsce  - Urząd Miasta i Gminy Gniew

Mistrzostwa przebiegały w sportowej i przyjaznej atmosferze. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary, statuetki i dyplomy. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w Turnieju !!! 

Więcej informacji i zdjęć na stronie WWW.pcs.tczew.pl

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

 

 

wydruk, pdf

Pokaż rejestr

Rejestr zmian:

Wprowadzający:
Sławomir Gniazdowski (2018-01-15 14:56:16)
Modyfikujący:
Sławomir Gniazdowski (2018-01-15 15:10:29)
Odpowiedzialny za treść:
Sławomir Gniazdowski
2018-01-15 14:56:16 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
2018-01-15 14:56:59 Modyfikacja
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
2018-01-15 15:07:21 Modyfikacja
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
2018-01-15 15:10:29 Modyfikacja
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
Wprowadzający:
Sławomir Gniazdowski (2018-01-15 14:56:16)
Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.