Przejdź do treści

Sobota, 21.7.2018

Imieniny: Danieli, Wawrzyńca, Wiktora

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

16 maja w Restauracji „Vela” w Tczewie wręczono coroczne Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu

16 maja w Restauracji „Vela”  w Tczewie wręczono coroczne Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu
16 maja w Restauracji „Vela” w Tczewie odbyła się Gala Wręczenia Nagród  Starosty Tczewskiego w dziedzinie sportu i kultury za działalność w 2017 r. Nagrody Starosty Tczewskiego przyznawane są od roku 2007, jej celem jest przede wszystkim uhonorowanie i wsparcie artystów, twórców kultury, animatorów życia kulturalnego, sportowców i trenerów sportowych, oraz instytucji, organizacji pozarządowych i klubów sportowych, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju kultury i sportu na terenie Powiatu Tczewskiego.

 

Nagrody wręczali Starosta Tczewski - Tadeusz Dzwonkowski oraz członkowie obu kapituł.

Tegoroczną uroczystość uświetnił występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Janiny Garści w Tczewie:

Trio trąbkowe w składzie: Maciej Hawryluk, Paweł Sadowski, 
Filip Grabarczyk – przygotowanie p. Piotr Kowalkowski.
„Fanfary wg. Marszów z Wielkopolski” – melodia z XVIII wieku
Ludwig von Beethoven – „Mionuet in G”

Zespół skrzypcowy w składzie: Michalina Miklis, Julia Morus, 
Franciszek Olszewski, Milena Wszędybył – 
przygotowanie p. Aldona Śmietańska.
Jim Henson, Sam Pottle – Temat z filmu „Muppet Show”
Georg Friedrich Haendel – „Menuet”
Georg Philip Telleman – „Allegro i Adagio”

Trio Wiolonczelowe w składzie: Nadia Sikorska, Wiktoria Brucka, 
Julia Miller – przygotowanie p. Mirosław Czochór.
Georg Philip Telleman – „Menuet”
Scot Joplin – „Entertainer”

Nagrodzeni i wyróżnieni:

Nagrody w dziedzinie sportu:

w kategorii trener:

  • Adam Blok
  • Józef Krawczykiewicz
  • Rafał Górski
  • Mariusz Marut
  • Piotr Maziewski
  • Sławomir Gdaniec

w kategorii zawodnik:

  • Daniel Ławrynowicz
  • Daria Górska
  • Karol Arczewski
  • Magdalena Głodek
  • Mateusz Kleina
  • Oskar Slizewski
  • Paulina Kuros
  • Patrycja Strzelczyk
  • Patryk Baran
  • Maria Kuchta
  • Dominika Karolak
  • Igor Wilejto
  • Michał Jaszczerski
  • Piotr Ziółek
  • Zuzanna Ławrynowicz 
  • Zuzanna Golicka

Wyróżnienia w dziedzinie sportu:

w kategorii animator:

  • Agnieszka Janicka
  • Grzegorz Watkowski

w kategorii mecenas:

  • Konrad Lewandowski
  • Zakład produkcji Kruszywa - Michał Bąkowski

Nagrody w dziedzinie kultury w kategorii animator kultury oraz organizacja imprez o charakterze kulturalnym:

  • Karolina Kornas
  • Alicja Watkowska
  • Dominik Szupryczyński
  • Jarosław Struczyński

Wyróżnienie w dziedzinie kultury w kategorii animator kultury oraz organizacja imprez o charakterze kulturalnym:

  • Dorota Nawój

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!

wydruk, pdf

Pokaż rejestr

Rejestr zmian:

Wprowadzający:
Sławomir Gniazdowski (2018-05-17 16:03:08)
Modyfikujący:
Sławomir Gniazdowski (2018-05-24 07:39:56)
Odpowiedzialny za treść:
Sławomir Gniazdowski
2018-05-17 16:03:08 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
2018-05-24 07:39:56 Modyfikacja
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
Wprowadzający:
Sławomir Gniazdowski (2018-05-17 16:03:08)
Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.