Przejdź do treści

Czwartek, 19.10.2017

Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

17 grudnia w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym

17 grudnia w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym
17 grudnia w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie odbyły się Mistrzostwa Samorządowców Powiatu Tczewskiego w tenisie stołowym. Do rywalizacji zaproszone zostały drużyny z wszystkich miast i gmin naszego powiatu. 

Mistrzostwa rozgrywane były w kategorii indywidualnej oraz drużynowej (drużyna składała się z 1 kobiety oraz 3 mężczyzn). Prawo startu miały osoby pracujące w urzędach oraz radni.

 Do Mistrzostw zgłosili się następujący przedstawiciele:

  1. Starostwo Powiatowe w Tczewie (1+3)
  2. Urząd Miasta i Gminy Pelplin (1+3)
  3. Urząd Miasta Tczew (3)
  4. Urząd Gminy Tczew (1)

 

W kategorii kobiet zgłosiły się dwie panie, które rozegrały spotkanie do trzech wygranych setów.

Justyna Lewandowska (Pelplin) – Alicja Koszyk (Starostwo Powiatowe) 3-0

 

Klasyfikacja kobiet:

I miejsce - Justyna Lewandowska (Urząd Miasta i Gminy Pelplin)

II miejsce - Alicja Koszyk (Starostwo Powiatowe)

 

W kategorii mężczyzn zgłosiło się dziesięciu zawodników, którzy zostali rozlosowani do dwóch grup, gdzie rozegrano spotkania „każdy z każdym”, zwycięzcy w grupach zagrali o miejsca I-II, z drugich miejsc w grupie o miejsca III-IV itd. Wszystkie spotkania rozgrywane były do 3 wygranych setów.

Kolejność spotkań oraz wyniki techniczne w grupach:

Grupa A

  1. Artur Czucha (UM Tczew) – Tomasz Tobiański (UM Tczew) 0-3
  2. Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) – Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) 0-3
  3. Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)  - Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) 3-0
  4. Artur Czucha (UM Tczew) - Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) 0-3
  5. Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)  - Tomasz Tobiański (UM Tczew) 1-3
  6. Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) – Tomasz Tobiański (UM Tczew) 0-3
  7. Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)  - Artur Czucha (UM Tczew) 3-0
  8. Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) - Tomasz Tobiański (UM Tczew) 3-0
  9. Artur Czucha (UM Tczew) - Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) 3-0
  10. Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) - Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)  3-1

Grupa B

  1. Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) – Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) 0-3
  2. Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) – Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) 3-0
  3. Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) - Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) 3-1
  4. Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) – Rajmund Dominikowski (UM Tczew) 0-3
  5. Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) - Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) 0-3
  6. Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) - Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) 0-3
  7. Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) - Rajmund Dominikowski (UM Tczew) 3-0
  8. Rajmund Dominikowski (UM Tczew) - Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) 1-3
  9. Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) - Rajmund Dominikowski (UM Tczew) 3-0
  10. Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) - Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) 0-3

 

Finały wyniki techniczne:

Finał E miejsca IX-X

 Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin) - Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin) 3-1

Finał D miejsca VII-VIII

Artur Czucha (UM Tczew) - Rajmund Dominikowski (UM Tczew) 0-3

Finał C miejsca V-VI

Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe) - Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe) 3-0

        (walkower)

Finał B miejsca III-IV

Krzysztof Augustyniak (UG Tczew) – Tomasz Tobiański (UM Tczew) 3-0

Finał A miejsca I-II

 Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin) - Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe) 3-0

 

Klasyfikacja mężczyźni:

I miejsce: Mateusz Rogaczewski (UMiG Pelplin)

II miejsce: Sławomir Gniazdowski (Starostwo Powiatowe)

III miejsce: Krzysztof Augustyniak (UG Tczew)

IV miejsce: Tomasz Tobiański (UM Tczew)

V miejsce: Tadeusz Dzwonkowski (Starostwo Powiatowe)

VI miejsce: Witold Sosnowski (Starostwo Powiatowe)

VII miejsce: Rajmund Dominikowski (UM Tczew)

VIII miejsce: Artur Czucha (UM Tczew)

IX miejsce: Andrzej Lewicki (UMiG Pelplin)

X miejsce: Krzysztof Adamczyk (UMiG Pelplin)

 

Klasyfikacja drużynowa:

I miejsce: Starostwo Powiatowe w Tczewie

(Alicja Koszyk, Tadeusz Dzwonkowski, Witold Sosnowski, Sławomir Gniazdowski)

II miejsce: Urząd Miasta i Gminy Pelplin

       (Justyna Lewandowska, Mateusz Rogaczewski, Andrzej Lewicki, Krzysztof Adamczyk)

III miejsce: Urząd Miasta Tczew

(Rajmund Dominikowski, Artur Czucha, Tomasz Tobiański)

IV miejsce: Urząd Gminy Tczew

(Krzysztof Augustyniak)

 

Mistrzostwa przebiegały w sportowej i przyjaznej atmosferze, mamy nadzieję iż w przyszłorocznych rozgrywkach udział wezmą przedstawiciele wszystkich samorządów powiatu tczewskiego. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i statuetki. Wszystkim serdecznie gratulujemy !!!

 

Ze sportowym pozdrowieniem

   Organizator PCS w Tczewie

Załączniki

wydruk, pdf

Pokaż rejestr

Rejestr zmian:

Wprowadzający:
Sławomir Gniazdowski (2016-12-20 15:39:54)
Odpowiedzialny za treść:
Sławomir Gniazdowski
2016-12-20 15:39:54 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski
Moderator: ()
Wprowadzający:
Sławomir Gniazdowski (2016-12-20 15:39:54)
Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.