Poniedziałek, 24.6.2019

Imieniny: Danuty, Jana, Janiny

22 maja w Pelplinie nastąpiło rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego

22 maja 2019 roku podczas "Pikniku Rodzinnego", organizowanego przez Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska Pomorskie wraz ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno - Wychowawczym w Pelplinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i pamiątkowych dyplomów dla laureatów XII Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. "Moja Ulica".

Nagrody osobiście odebrali uczniowie z SOSW w Pelplinie oraz z Zespołu Szkół Specjalnych w Kwidzynie.

W pierwszej kategorii wiekowej nagrody rzeczowe za zdobycie wyróżnień odebrali najmłodsi uczniowie z Pelplina: Igor Rozynski i Zuzanna Romianowska.

Starszych laureatów, którzy osobiście odebrali nagrody było więcej. Z zajęcie I miejsca nagrodę odebrał Paweł Szybkowski za Kwidzyna. Laureatem II miejsca okazała się uczennica z pelplińskiej szkoły - Magdalena Warych. Wyróżnienie osobiście odebrał także Kamil Lachowicz z Kwidzyna.

Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w Konkursie i byli obecni odebrali pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie dziękujemy za udział w Konkursie. Cieszymy się, że w Pikniku mogli wziąć udział uczniowie z ZSS z Kwidzyna z panią Kamilą Szwarc - Węcką.

Nagrody ufundowane przez Powiat Tczewski wręczyła Wicedyrektor Ośrodka Ryszarda Kaliszewska.

XII Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Moja Ulica"
Laureaci:

I kategoria wiekowa
I miejsce -  Klaudia Rębisz (SOSW Malbork, nauczyciel: Halina Więckiewicz)
II Miejsce – Amelia Tomasiewicz (SOSW Malbork, nauczyciel: Halina Więckiewicz)
III miejsce – Wiktoria Malicka (SOSW Malbork, nauczyciel: Halina Więckiewicz)
Wyróżnienia: Paweł Goldszmidt (SOSW Kościerzyna, nauczyciel Maciej Narkun), Igor Rozynski i Zuzanna Romianowska (SOSW Pelplin, nauczyciel: Małgorzata Puchalska)

II kategoria wiekowa
I miejsce -  Paweł Szypkowski (ZSS Kwidzyn, nauczyciel: Kamila Szwarc - Węcka)
II miejsce – Magdalena Warych (SOSW Pelplin, nauczyciel: Małgorzata Badzimierowska - Stępień)
III miejsce – Mateusz Jagielski (ZSS Kwidzyn, nauczyciel: Kamila Szwarc - Węcka)
Wyróżnienie: Kamil Lachowicz (ZSS Kwidzyn, nauczyciel: Kamila Szwarc - Węcka)