Wtorek, 25.9.2018

Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

27 maja Starostwo Powiatowe w Tczewie już po raz siedemnasty zorganizowało Rowerowy Rajd Gwiaździsty

Tak jak w poprzednich edycjach, uczestnicy rajdu wyruszyli z poszczególnych gmin Powiatu Tczewskiego, aby spotkać się na festynie rekreacyjnym w gościnnych progach Szkoły Podstawowej w Małych Walichnowach.

Ponieważ pogoda dopisała, w tym roku na trasie pojawiło się prawie 100 miłośników turystyki rowerowej. Najliczniejsza grupa wyjechała tym razem z Tczewa.

Rowerowy Rajd Gwiaździsty służy zarówno promocji nadwiślańskiego szlaku turystycznego, jak i promocji turystyki rowerowej. Każdy z uczestników, biorących udział w rajdzie otrzymał poczęstunek oraz upominki promujące Powiat Tczewski.

Uczestnicy brali również udział w losowaniu nagród przygotowanych przez LGD „Wstęga Kociewia”.

Współorganizatorami Rajdu byli: samorządy miast i gmin Powiatu Tczewskiego, Szkoła Podstawowa w Małych Walichnowach oraz Lokalna Grupa Działania „Wstęga Kociewia”.

Sławomir Gniazdowski (2018-05-29 11:27:55)
2018-05-29 11:27:55 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2018-05-29 11:27:55)