Poniedziałek, 11.12.2017

Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

7 października zapraszamy do Domu Kultury w Subkowach na VIII Sympozjum Kulinarne „O jeściu na Kociewiu”

Stowarzyszenie Kociewskie Forum Kobiet organizuje VIII Sympozjum Kulinarne „O jeściu na Kociewiu”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 w sobotę 7 października 2017 roku w Domu Kultury w Subkowach.

Tematem tegorocznego sympozjum będzie „Kociewska Bania”. Na scenie zaprezentuje się grupa teatralna i wystąpi kurpiowski zespół ludowy. Imprezie co roku towarzyszą regionalne potrawy. Tradycją październikowego kulinarnego święta w Subkowach są tematyczne wykłady popularno-naukowe, konkursy plastyczne i kulinarne, warsztaty połączone z degustacją najróżniejszych potraw przygotowywanych zgodnie z tematem Sympozjum. Podczas uroczystości wręczana jest statuetka „Hit Sympozjum Kulinarnego” za najciekawszą potrawę. Na tegorocznej imprezie królować będzie dynia.

VIII Sympozjum Kulinarne „O jeściu na Kociewiu” współfinansuje Powiat Tczewski.

Sławomir Gniazdowski (2017-09-28 15:14:00)
2017-09-28 15:14:00 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2017-09-28 15:14:00)