Piątek, 20.7.2018

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Badania uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

Od 2 do 20 lipca prowadzone są ankietowe badaniu uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. Jest to badanie przeprowadzane w gospodarstwach domowych, po każdym kwartale (styczeń, kwiecień, lipiec, październik), przez ankieterów urzędów statystycznych.

W czasie rozmowy ankieter będzie prosił Państwa o informacje na temat zrealizowanych wyjazdów krajowych i zagranicznych (prywatnych i służbowych), a także o podanie charakterystyk wyjazdów, między innymi: kierunku (krajowy/zagraniczny), miejsca docelowego, długości pobytu, celu, poniesionych wydatków według rodzajów, odległości od granicy miejsca zamieszkania, miejsca dokonania zakupów oraz częstotliwości przekraczania granicy.

Potrzebujemy Państwa pomocy, przychylności oraz zaangażowania, abyśmy mogli przedstawić takie

statystyki. Informacje pozyskane od Państwa pomogą nam w opracowaniu wiarygodnych danych

dotyczących polskiej turystyki, poznania popularnych kierunków wyjazdów, ich celów oraz poniesionych kosztów. Zwracamy się do Państwa z prośbą o współudział w realizacji badania!

Sławomir Gniazdowski (2018-07-03 14:34:00)
2018-07-03 14:34:00 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2018-07-03 14:34:00)