Czwartek, 13.8.2020

Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy

CSIOZ kontynuuje w 2020 roku bezpłatne szkolenia z EDM

W 2020 roku Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia kontynuuje w ramach Akademii CSIOZ projekt szkoleniowy „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

W ramach projektu pracownicy podmiotów leczniczych - POZ-ów oraz szpitali - mogą wziąć udział w organizowanych na terenie całego kraju bezpłatnych szkoleniach.

Celem szkoleń jest ułatwienie pracownikom podmiotów leczniczych, dostępu do aktualnej i merytorycznej wiedzy w zakresie funkcjonowania i obsługi e-recepty, e-skierowania, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) i Internetowego Konta Pacjenta (IKP).

W ramach projektu zaplanowano:

- 330 szkoleń dla pracowników podmiotów leczniczych wykonujących podstawową opiekę zdrowotną;

- 660 szkoleń dla pracowników szpitali.

Wszystkie placówki medyczne, których pracownicy chcą wziąć udział w szkoleniach, muszą posiadać aktualny kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zapraszamy do zapisywania się na szkoleniahttps://akademiaedm.csioz.gov.pl/signin.

Więcej informacji: http://bit.ly/szkolenieEDM.

Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

Infrmacja nadesłąna przez Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Marcin Stolarski (2020-01-28 10:36:25)
Marcin Stolarski
2020-01-28 10:36:25 Utworzenie