Poniedziałek, 24.2.2020

Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja

Głosujmy na Powiat Tczewski w konkursie Zdrowy Samorząd

Powiat Tczewski został ponownie nominowany do nagrody "Zdrowy Samorząd", tym razem  za realizację programu "Eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka, występujących w miejscu pracy, na obszarze powiatu tczewskiego".  Zapraszamy do oddania głosu:  https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/zdrowy-samorzad-2020,74/powiat-tczewski,2384/ Głosować można do 24 lutego (do godz. 12.00).

Powiat Tczewski znalazł się wśród 30 nominowanych samorządów z całej Polski. Laureaci wyłonieni zostaną przez Radę Konsultacyjną konkursu, a jeden z projektów otrzyma także nagrodę czytelników Rynku Zdrowia i Portalu Samorządowego.

Zapraszamy do oddania głosu:

Głosować można do 24 lutego (do godz. 12.00).

Kilka słów o nominowanym programie:

Programem w powiecie tczewskim objęto 1050 osób w wieku aktywności zawodowej, zatrudnionych przez pracodawców z powiatu tczewskiego, z sektora publicznego i prywatnego. Są to pracownicy wykonujący pracę w wymuszonej pozycji ciała i/lub ze stałym narażeniem na przeciążenia układu szkieletowo-mięśniowego, zagrożeni utratą pracy ze względu na stan zdrowia.

Celem projektu jest eliminowanie zdrowotnych czynników ryzyka w miejscu pracy, dostosowane do potrzeb 31 pracodawców, poprzez udział w zaplanowanym wsparciu ich pracowników zagrożonych utratą pracy z przyczyn dotyczących stanu zdrowia na terenie powiatu tczewskiego w okresie 06.2018-12.2020.

Program obejmuje: akcje promocyjno-informacyjne, realizację ścieżek wsparcia niwelujących czynniki ryzyka, organizację zajęć sportowych.

Marcin Stolarski (2020-01-29 14:24:24)
Marcin Stolarski
2020-01-29 14:24:24 Utworzenie
Marcin Stolarski