Wtorek, 4.8.2020

Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego

Informacje dot. działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie

Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie: W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami Wojewody Pomorskiego, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tczewie, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz  Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie informuje, że odwołuje się wszystkie zajęcia artystyczne (taneczne, aerobiku, plastyczne, wokalne, baletu, muzyczne, inne) w okresie zamknięcia szkół, tj. od jutra 12 marca do 29 marca 2020 r. przeniesiony na późniejszy termin zostaje konkurs wokalistów (planowany na 19 marca), przeniesione na późniejszy termin zostaje otwarcie wystawy malarstwa (planowane na 29 marca). O nowych terminach planowanych wydarzeń poinformujemy pod koniec marca 2020.
  • W celu załatwienia wszelkich spraw w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie zalecamy kontakt telefoniczny tel. 789 240 990, 58 536 14 52 lub za pomocą korespondencji e-mail pod adresem: mok@mok.pelplin.pl.

W szczególnych przypadkach można uwzględnić wizytę osobistą, po uprzednim zgłoszeniu telefonicznym.

Jednocześnie wprowadza się zasadę, że w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie może przebywać tylko jeden interesant.

• Zalecamy, aby wszelkich płatności dokonywać na Konto bankowe Ośrodka Kultury.

Marcin Stolarski (2020-03-13 09:49:39)
Marcin Stolarski
2020-03-13 09:49:39 Utworzenie
Marcin Stolarski