Wtorek, 29.9.2020

Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała

Komunikat - zasady obsługi klientów obowiązujące od 12 sierpnia

W związku z wdrożeniem działań zapobiegawczych w celu ograniczenia ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2,  od dnia 12 sierpnia 2020 r. do odwołania   w budynku Starostwa Powiatowego w Tczewie obowiązują  następujące zasady obsługi klientów

W związku z wdrożeniem działań zapobiegawczych w celu ograniczenia ryzyka związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2, od dnia 12 sierpnia 2020 r. do odwołania  w budynku Starostwa Powiatowego w Tczewie obowiązują następujące zasady obsługi klientów:

1. Klienci mogą wejść na teren budynku Starostwa wyłącznie po uprzednim umówieniu się na wizytę we właściwym wydziale/biurze.
  2. Wejściem oznaczonym literą „A"wchodzą tylko klienci umówieni do Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg. Pozostali klienci wchodzą wejściem „B".
  3. Klienci nie mogą sami przemieszczać się w budynku.
  4. Klienci Wydziału Komunikacji, Transportu i Dróg, po wejściu do budynku wejściem „A" zobowiązani są do:
  • zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych,
  • dezynfekcji rąk,
  • umożliwienia pomiaru temperatury przez pracownika Starostwa,
  • wpisania na listę osób obsługiwanych oraz odprowadza klienta do stanowiska obsługi,
  1. Po załatwieniu sprawy pracownik Starostwa odprowadza klienta do wyjścia.
  2. Klientów wchodzących do budynku Starostwa wejściem „B" obowiązują następujące zasady:
  • drzwi otwiera pracownik obsługującej komórki organizacyjnej,
  • pracownik komórki zapoznaje klienta z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych,
  • pracownik komórki dokonuje pomiaru temperatury klienta za pomocą bezdotykowego termometru,
  • klient zobowiązany jest do dezynfekcji rąk,
  • pracownik towarzyszy klientowi do biura,
  • pracownik komórki wpisuje klienta na listę osób obsługiwanych znajdującą się w każdej komórce,
  • po załatwieniu sprawy pracownik odprowadza klienta do wyjścia.

Wewnątrz budynku klienci mają obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy środków ochrony osobistej za pomocą masek, maseczek lub przyłbicy.

Jednocześnie przypominamy o możliwości korzystania z alternatywnych form komunikacji: telefonicznie, e-mail, e-PUAP oraz przygotowanych do złożenia dokumentów pojemników, znajdujących się w przedsionku wejścia „A” do budynku.

Adresy mailowe i numery telefonów do wszystkich komórek organizacyjnych znajdują się na stronie www.bip.powiat.tczew.pl oraz przed wejściem do budynku Starostwa.

Wykaz numerów telefonów do Komórek Organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Tczewie znajduje się również pod poniższym adresem:

Marcin Stolarski (2020-08-11 13:18:49)
Marcin Stolarski
2020-08-11 13:18:49 Utworzenie
Marcin Stolarski
Marcin Stolarski (2020-08-11 13:18:49)