Czwartek, 3.12.2020

Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery

Konsultacje społeczne dotyczące projektu Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021 - 2023

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie, po uzyskaniu zgody Zarządu Powiatu Tczewskiego, poddaje pod konsultacje społeczne projekt Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie  oraz Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie na lata 2021 - 2023

Projekt dokumentu znajduje się na stronie internetowej naszego Centrum (www.pcpr.tczew.pl) oraz na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Tczewie (www.powiat.tczew.pl).

Po zapoznaniu się z dokumentem, prosimy o przekazanie swoich uwag poprzez wypełnienie formularza konsultacyjnego i przesłanie go drogą pisemną na adres naszej jednostki lub elektroniczną (e-mail: kwrobel@pcpr.tczew.pl lub pcpr@pcpr.tczew.pl).

Konsultacje prowadzone będą w terminie od 15 lipca 2020 r. do 29 lipca 2020 r.

Warunkiem udziału w konsultacjach jest podanie pełnej nazwy i adresu organizacji oraz nazwiska i imienia osoby biorącej udział w konsultacjach.

Opinie i uwagi złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.

Magdalena Olszewska (2020-07-14 14:24:36)
Magdalena Olszewska
2020-07-14 14:24:36 Utworzenie
Magdalena Olszewska