Czwartek, 21.3.2019

Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Tczewie zaprasza na szkolenie w zakresie Twój e-PIT – jak go złożyć?

Serdecznie zapraszamy na szkolenia w zakresie Twój e-PIT – jak go złożyć? prowadzone przez pracowników Urzędu Skarbowego w Tczewie, które odbędą się w każdy wtorek i czwartek od dnia 21 lutego 2019r. do końca kwietnia 2019r. w Urzędzie Skarbowym,  Tczew ul. Gdańska 33 pokój nr 103, I piętro,  godz. 13.00.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Tczewie informuje, że zeznanie podatkowe PIT-37 lub/i PIT-38, za 2018 r. przygotuje dla Państwa Krajowa Administracja Skarbowa.

„e-PIT” to zeznanie podatkowe PIT-37 lub/i PIT-38, które 15 lutego wypełnione i udostępnione zostanie przez organ podatkowy w serwisie podatki.gov.pl (nie trzeba składać żadnego wniosku w tej sprawie).

Znajdą się w nim informacje od płatnika za 2018 r., dane z zeznań za 2017 r. takie jak: numer rachunku bankowego, ulga na dzieci czy dane organizacji pożytku publicznego (OPP). Dane te można uaktualnić.

Usługa Twój e-PIT automatycznie wskazuje tę organizację pożytku publicznego (OPP), która w ubiegłym roku otrzymała od Państwa 1% podatku. Wskazuje też cel szczegółowy i automatycznie zaznacza zgodę na przekazanie wybranej OPP informacji o 1%, według informacji z ubiegłego roku.

Twój e-PIT – jak go złożyć?

Serdecznie zapraszamy na szkolenia w tym zakresie prowadzone przez pracowników Urzędu Skarbowego w Tczewie, które odbędą się w

każdy wtorek i czwartek od dnia 21 lutego 2019r. do końca kwietnia 2019r.

Po szkoleniach będzie możliwość skorzystania z pomocy pracowników urzędu przy składaniu zeznań podatkowych przez e-PIT. W tym celu będą przygotowane specjalne stanowiska komputerowe dla Podatników.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu, tel. 58 532-90-11

Sławomir Gniazdowski (2019-02-13 11:20:48)
2019-02-13 11:20:48 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2019-02-13 11:20:48)