Przejdź do treści

środa, 21.2.2018

Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu - wnioski można składać do końca lutego

Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu - wnioski można składać do końca lutego
Do końca lutego br. można składać wnioski o przyznanie nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury oraz w dziedzinie sportu za rok ubiegły oraz za całokształt osiągnięć.  Nagrody   w dziedzinie kultury przyznawane są w następujących kategoriach: literatura, publicystyka, animacja kultury oraz organizacja imprez o charakterze kulturalnym o zasięgu co najmniej powiatowym.

Wnioskodawcami mogą być: jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe prowadzące działalność statutową w zakresie kultury i dziedzictwa kulturowego, instytucje kultury, szkoły i placówki oświatowe oraz grupy mieszkańców w liczbie co najmniej 10 osób. Szczegółowy regulamin przyznawania nagród w dziedzinie kultury można znaleźć w uchwale Nr XXV/185/2017 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 31 stycznia 2017 w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień za wybitne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury.

Nagrody w dziedzinie sportu przyznawane są w kategoriach zawodnik oraz trener. Natomiast wyróżnienia w kategoriach: animatorzy oraz organizatorzy imprez o charakterze sportowym, klub lub stowarzyszenie sportowe. Wnioskodawcami mogą być: klub sportowe, organizacje stautowo zajmujące się sportem i kulturą fizyczną, jednostki samorządu terytorialnego, szkoły i placówki oświatowe oraz grupy mieszkańców w liczbie co najmniej 10 osób. Szczegółowy regulamin przyznawania nagród w dziedzinie sportu można znaleźć w uchwale Nr XXV/186/2017 Rady Powiatu Tzewskiego z dnia 31 stycznia 2017 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień w dziedzinie sportu. 

Wnioski o przyznanie nagrody w dziedzinie kultury oraz nagród w dziedzinie sportu należy składać na formularzach stanowiących załączniki do w/w uchwał. Wnioski składa się do dnia 28 lutego br. w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Tczewie, w wersji papierowej, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "Wniosek o przyznanie nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie sportu/ kultury".

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 58 77 34 902 lub mailowy: molszewska@powiat.tczew.pl.

Załączniki

wydruk, pdf

Pokaż rejestr

Rejestr zmian:

Wprowadzający:
Marcin Stolarski (2018-02-08 12:32:30)
Odpowiedzialny za treść:
Marcin Stolarski
2018-02-08 12:32:30 Utworzenie
Marcin Stolarski
Moderator: ()
Wprowadzający:
Marcin Stolarski (2018-02-08 12:32:30)
Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.