Wtorek, 25.9.2018

Imieniny: Aureli, Kamila, Kleofasa

Od 21 do 24 maja gościliśmy delegację z zaprzyjaźnionego Powiatu Wodzisławskiego

Tegoroczna wizyta partnerska obyła się pod znakiem 20-lecia samorządów powiatowych w Polsce oraz 5-lecia naszej współpracy.

W tym roku odwiedzili nas: Starosta Wodzisławski – Ireneusz Serwotka, Eugeniusz Wala – Przewodniczący Rady Powiatu Wodzisławskiego, Janina Chlebik-Turek – Członek Zarządu Powiatu, Joanna Stolarska – Radna Powiatu Wodzisławskiego, Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Wodzisławskiego oraz naczelnicy i kierownicy wydziałów Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim, którzy podczas indywidualnych spotkań z pracownikami Tczewskiego Starostwa, wymieniali się swoimi doświadczeniami z zakresu administracji samorządowej.

Z okazji tej wizyty, odbyła się m.in. konferencja z udziałem naszych partnerów oraz Radnych i Zarządów wszystkich kadencji pn. „20 lat funkcjonowania samorządu powiatu tczewskiego", podczas której zebrani wysłuchali referatów o osiągnięciach Powiatu Tczewskiego na przestrzeni 20-lecia działalności oraz kształtowania się struktury organizacyjnej Starostwa Powiatowego w Tczewie w okresie 1998 – 2018.

Sławomir Gniazdowski (2018-05-28 15:04:12)
2018-05-28 15:04:12 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2018-05-28 15:04:12)