Wtorek, 11.12.2018

Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara

Pomorski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych – Pelplin 2018

18 października 2018 roku Klub Olimpiad Specjalnych działający przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie wraz z Oddziałem Regionalnym Olimpiad Specjalnych Pomorskie zorganizował Pomorski Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych.

W zawodach wzięli udział zawodnicy z Klubów z: Turska, Bytowa, Czerska, Nowego Dworu Gdańskiego. Lęborka, Rudna i Pelplina. Gościnnie przybyli również członkowie Klubu Olimpiad - "Niebiescy" z Malborka.

Otwarcie Turnieju uświetnili: Tomasz Czerwiński - Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin,  Jarosław Kowalczyk - Dyrektor Pelplińskiego Centrum Sportu; oraz wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych wraz z panią Agnieszką Demską oraz Wicedyrektor SOSW w Pelplinie - Ryszarda Kaliszewska.

Zawody odbywały się pod czujnym okiem Sędziego Głównego - Wojciecha Rogaczewskiego. Nad przebiegiem zawodów czuwali członkowie Klubu SOSW w Pelplinie: Przewodnicząca Kornelia Rąbała, Dariusz Pawelec, Anna Chyła, Krzysztof Kotlęga, Paweł Szwoch oraz Romana Chmielewicz - Dyrektor Oddziału i Małgorzata Puchalska Sekretarz Oddziału.

Podczas Turnieju, który odbył się w niedawno przebudowanej Hali Sportowej przy Zespole Kształcenia i Wychowania nr 1 w Pelplinie rozdano wiele medali.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji ZKiW nr 1 za udostępnienie sali, Gościom za wsparcie podczas przebiegu Turnieju oraz Wolontariuszom za nieocenioną pomoc.

Małgorzata Puchalska

Zdjęcia – Małgorzata Puchalska

Sławomir Gniazdowski (2018-11-16 10:03:36)
2018-11-16 10:03:36 Utworzenie