Sobota, 5.12.2020

Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

Powiat Tczewski otrzymał dofinansowanie na zakup pakietu umundurowania dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

Powiat Tczewski otrzymał dotację z Ministerstwa Obrony Narodowej na dofinansowanie kolejnego etapu realizacji programu nauczania EW tj. zakup indywidualnego pakietu wyposażenia dla 37 uczniów klasy mundurowej w 2020 r. zwanego dalej „pakietem umundurowania”, realizowanego przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie w ramach programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”.

Dotacja z Ministerstwa Obrony Narodowej dla Powiatu Tczewskiego przyznana na dofinansowanie kolejnego etapu realizacji programu nauczania EW tj. zakup indywidualnego pakietu wyposażenia dla 37 uczniów klasy mundurowej w 2020 r. zwanego dalej „pakietem umundurowania”, realizowanego przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie w ramach programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”.

Całkowity koszt realizacji zadania to kwota 48.840,00 zł

Wysokość dotacji przyznanej dla Powiatu Tczewskiego to kwota 39.072,00 zł.

Marcin Stolarski (2020-11-03 11:13:01)
Marcin Stolarski
2020-11-03 11:13:01 Utworzenie
Marcin Stolarski