Sobota, 20.1.2018

Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie zaprasza do aktywnego spędzenia ferii zimowych 2018

Choć do ferii zimowych zostało jeszcze trochę czasu, to już teraz warto zastanowić się nad organizacją w tym okresie czasu wolnego dla dzieci i młodzieży szkolnej. Te osoby, które nie mają pomysłu, jak spędzić wolny czas, zapraszamy do aktywnego spędzenia Ferii zimowych 2018 z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie.

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie tegoroczne ferie zimowe zamierza zorganizować pod hasłem „Bezpieczeństwo i Zdrowie Powiatu Tczewskiego poprzez Sport”. W ofercie turnieje halowej piłki nożnej, tenisa stołowego i piłki siatkowej. W programie w ramach kampanii bezpieczeństwa i zdrowia także pokazy i porady Ratowników medycznych w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz spotkania z policjantami, którzy udzielać będą porad i wskazówek w zakresie zasad bezpieczeństwa podczas ferii.

Wszystkie turnieje odbędą się w hali widowiskowo-sportowej II LO w Tczewie przy ul. Królowej Marysieńki 10. Przed rozpoczęciem zawodów w miejscu ich rozgrywania o godz. 9.00 będą przyjmowane zapisy. Udział w zawodach jest bezpłatny. Szczegółowe informacje będą na stronie WWW.pcs.tczew.pl.

Sławomir Gniazdowski (2018-01-10 15:03:14)
Sławomir Gniazdowski (2018-01-10 15:04:05)
2018-01-10 15:03:14 Utworzenie
2018-01-10 15:04:05 Modyfikacja