Wtorek, 22.10.2019

Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych za nami

Zawody zostały rozegrane w salce II LO Tczew 1.X.2019 r. Do zawodów przystąpiły dwie drużyny: SP11Tczew oraz ZKiW Kulice ostatecznie Mistrzem Powiatu Tczewskiego została SP11Tczew, która wystąpiła w następującym składzie: Maria Bielawska, Paweł Gałkowski, Michał Kosmacz, Szymon Rafalski, trener Michał Doliński - serdecznie gratulujemy

Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego Igrzyska dzieci szachy drużynowe. Zawody zostały rozegrane w salce II LO Tczew 1.X.2019 r.

Do zawodów przystąpiły dwie drużyny:

Mistrzostwa Powiat Tczewski Igrzyska Młodzieży Szkolnej - szachy drużynowe. Zawody zostały rozegrane w salce II LO Tczew 1.X.2019 r.

Do zawodów zgłosiły się dwie szkoły.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie oraz SP nr 2 w Pelplinie, ostatecznie Mistrzem Powiatu Tczewskiego została Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie, która wystąpiła w następującym składzie: Szymon Bończak, Paulina Filipek, Jakub Grabowski, Kacper Skrzypczyński, opiekun Joanna Krause - serdecznie gratulujemy.

Powiat Tczewski w kolejnym etapie rozgrywek będą reprezentowały - Igrzyska Dzieci - SP11Tczew oraz Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Szkoła Podstawowa nr 1 w Tczewie - życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

Marcin Stolarski (2019-10-02 10:29:05)
Marcin Stolarski
2019-10-02 10:29:05 Utworzenie
Marcin Stolarski