Sobota, 5.12.2020

Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny

„Społeczeństwo obywatelskie: kierunek wspólnota” – doroczna konferencja NIW-CRSO

Dyrektor  Narodowego Instytutu Wolności –Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego  zaprasza na wirtualną konferencję „Społeczeństwo obywatelskie: kierunek wspólnota”, która odbędzie się 19-20 listopada. Głównym tematem spotkania będzie wspólnota , która kieruje się wartościami obywatelskimi i działa na rzecz dobra wspólnego.

To już trzecia edycja konferencji organizowanej corocznie przez NIW-CRSO. Dla wszystkich zainteresowanych przyszłością polskiego sektora pozarządowego będzie wyjątkową okazją do rozmowy na temat kierunków, w jakich III sektor powinien się rozwijać oraz na temat najważniejszych potrzeb i wyzwań stojących aktualnie przed organizacjami działającymi w tym obszarze.

W tym roku głównym tematem spotkania będzie wspólnota: wspólnota, która kieruje się wartościami obywatelskimi – wspólnota, która działa na rzecz dobra wspólnego – wspólnota, którą tworzymy razem. W 12 panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, administracji publicznej i świata nauki. Jak w poprzednich edycjach, chcemy, żeby konferencja stanowiła przyjazną platformę dla dyskusji i wymiany doświadczeń.

Zachęcamy do rejestracji na stronie: https://www.konferencja.niw.gov.pl/

Marcin Stolarski (2020-11-17 11:54:06)
Marcin Stolarski
2020-11-17 11:54:06 Utworzenie