Piątek, 28.2.2020

Imieniny: Ludomira, Makarego, Wiliany

Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestepstwem

W związku ze zbliżającym się Ogólnopolskim Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem, który przypada w dniach 24.02 – 28.02.2020r., Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie – Wydział Interwencji Kryzysowej  informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad specjalistów na terenie naszej placówki. Z konsultacji można skorzystać w terminach wyznaczonych na plakacie.

czytaj całość: Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestepstwem

Urząd Skarbowy w Tczewie zaprasza na szkolenie „Twój e-PIT”

Twój e-PIT – jak go złożyć? Serdecznie zapraszamy na szkolenia w tym zakresie prowadzone przez pracowników Urzędu Skarbowego w Tczewie, które odbędą się w każdy wtorek i czwartek od dnia 25 lutego 2020 r. do końca kwietnia 2020 r. w Urzędzie Skarbowym w Tczewie ul. Gdańska 33 pokój nr 103, I piętro, o godz. 13.15.

czytaj całość: Urząd Skarbowy w Tczewie zaprasza na szkolenie „Twój e-PIT”

Powiat Tczewski 1000-nym beneficjentem Europejskiego Funduszu Społecznego

Władze Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego podpisały tysięczną umowę na dofinansowanie z UE w ramach EFS (Europejskiego Funduszu Społecznego). Tysięcznym beneficjentem w Województwie Pomorskim jest Powiat Tczewski, który dzięki środkom unijnym otrzyma wsparcie w wysokości 2,6 mln złotych.  Uzyskana dotacja zostanie przeznaczona na zrealizowanie drugiej edycji projektu pn. „Lokalny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w partnerstwie tczewskim”.

czytaj całość: Powiat Tczewski 1000-nym beneficjentem Europejskiego Funduszu Społecznego