środa, 23.10.2019

Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Pelplinie laureatkami głównej nagrody w konkursie „Weź Zagłosuj”

10 czerwca w Europejskim Centrum Solidarności rozstrzygnięto konkurs „Weź Zagłosuj”. Uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Pelplinie zostały laureatkami głównej nagrody w konkursie – wyjazdu do Brukseli połączonego z wizytą w Parlamencie Europejskim.

Dnia 10 czerwca 2019 r. w Europejskim Centrum Solidarności odbyło się rozstrzygnięcie konkursu działań prowyborczych "Weź Zagłosuj" organizowanego przez Obszar Metropolitalny Gdańsk.

Laureatkami głównej nagrody - wyjazdu do Brukseli połączonego z wizytą w Parlamencie Europejskim zostały uczennice Liceum Ogólnokształcącego w Pelplinie: Kinga Peka, Wiktoria Wylenczek, Jessica Seroka, Zuzanna Dunajska i Zuzanna Majewska. Zrealizowane przez dziewczyny inicjatywy obejmowały zajęcia w przedszkolach, akcje na targowisku miejskim, kampanie plakatowe i ulotkowe oraz wywiady i kampanię poprzez Facebooka i Instagram.

To kolejny sukces w działalności prospołecznej pelplińskich licealistek i kolejny krok w budowie kapitału młodzieżowej samorządności w Pelplinie.

Zdjęcie z archiwum ZSP w Pelplinie

Sławomir Gniazdowski (2019-06-13 12:50:08)
2019-06-13 12:50:08 Utworzenie
Sławomir Gniazdowski (2019-06-13 12:50:08)