Poniedziałek, 21.9.2020

Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Urząd Skarbowy w Tczewie zaprasza na szkolenie „Twój e-PIT”

Twój e-PIT – jak go złożyć? Serdecznie zapraszamy na szkolenia w tym zakresie prowadzone przez pracowników Urzędu Skarbowego w Tczewie, które odbędą się w każdy wtorek i czwartek od dnia 25 lutego 2020 r. do końca kwietnia 2020 r. w Urzędzie Skarbowym w Tczewie ul. Gdańska 33 pokój nr 103, I piętro, o godz. 13.15.

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Tczewie informuje, że zeznanie podatkowe za 2019 r. przygotowała dla Państwa Krajowa Administracja Skarbowa.

„Twój e-PIT” to zeznanie podatkowe, które od 15 lutego wypełnione i udostępnione zostało przez organ podatkowy w serwisie podatki.gov.pl (nie trzeba składać żadnego wniosku w tej sprawie).

Znajdą się w nim informacje od płatnika za 2019 r., dane z zeznań za 2018 r. takie jak: numer rachunku bankowego, ulga na dzieci czy dane organizacji pożytku publicznego (OPP). Dane te można uaktualnić.

Usługa Twój e-PIT automatycznie wskazuje tę organizację pożytku publicznego (OPP), która w ubiegłym roku otrzymała od Państwa 1% podatku. Wskazuje też cel szczegółowy i automatycznie zaznacza zgodę na przekazanie wybranej OPP informacji o 1%, według informacji z ubiegłego roku.

Twój e-PIT – jak go złożyć?

Serdecznie zapraszamy na szkolenia w tym zakresie prowadzone przez pracowników Urzędu Skarbowego w Tczewie, które odbędą się w każdy

wtorek i czwartek od dnia 25 lutego 2020 r. do końca kwietnia 2020 r.

w Urzędzie Skarbowym w Tczewie

ul. Gdańska 33 pokój nr 103, I piętro, o godz. 13.15

Po szkoleniach będzie możliwość skorzystania z pomocy pracowników urzędu przy składaniu zeznań podatkowych przez „Twój e-PIT”. W tym celu będą przygotowane specjalne, dodatkowe stanowiska komputerowe dla Podatników.

Prosimy o telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu, tel. 58 532-90-11

Informacja: Urząd Skarbowy w Tczewie

Marcin Stolarski (2020-02-18 13:04:57)
Marcin Stolarski