Sobota, 21.9.2019

Imieniny: Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Zgłoś kandydata do Kapituły

Starosta Tczewski informuje, że do 13 lutego br. został przedłużony termin  zgłaszania kandydatów na członków Kapituły Nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i w dziedzinie sportu.

Kandydatów do Kapituły Nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie sportu mogą zgłaszać kluby i organizacje sportowe, które działają na terenie Powiatu Tczewskiego.  Każdy klub lub organizacja ma prawo zgłosić jednego kandydata.

Kandydatów do Kapituły Nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury mogą zgłaszać  organizacje i instytucje działające w zakresie upowszechniania kultury na terenie Powiatu Tczewskiego. Każda instytucja bądź organizacja ma prawo zgłosić jednego kandydata.

Termin zgłaszania kandydatur upływa 13 lutego br. Datą wiążącą jest data wpływu wniosku do Biura Obsługi Klienta w Starostwie Powiatowym w Tczewie, ul. Piaskowa 2, 83 – 110 Tczew.

Szczegółowy regulamin pracy obu Kapituł można znaleźć  w Uchwale Nr XVIII/101/11 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 30 grudnia 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień w dziedzinie sportu oraz  w Uchwale nr XVIII/100/11 Rady Powiatu Tczewskiego z dnia 30 grudnia 2011 r. w sprawie przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury.  Treść uchwał dostępna jest na stronie www.bip.powiat.tczew.pl w zakładce Rada Powiatu Tczewskiego/Uchwały Rady/2011.

Marta Stalkowska (2012-01-31 09:24:55)
Marta Stalkowska
2012-01-31 09:24:55 Utworzenie
Marta Stalkowska