Przejdź do treści

Niedziela, 24.1.2021

Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Informacje dla mediów > Informacje prasowe

Ruszyła bezpłatna pomoc prawna

Zgodnie z przyjętą ustawą na terenie całego kraju został uruchomiony system nieodpłatnej pomocy prawnej. Ustawa zakłada stworzenie ogólnopolskiego systemu darmowej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Doszło do tego dzięki współpracy rządu, samorządów i organizacji pozarządowych. System ten zapewni nieodpłatny dostęp do porad prawnych na poziomie lokalnym i zlikwiduje występującą w naszym kraju barierę finansową do korzystania z fachowej usługi prawnej. Pomocy prawnej udzielać będą profesjonaliści.

Poniżej przedstawione zostały punkty nieodpłatnej pomocy prawnej w Powiecie Tczewskim.

czytaj całość: Ruszyła bezpłatna pomoc prawna

Wyłonienie wykonawcy na Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa odcinka ulicy 30-go Stycznia w Tczewie (odcinek od skrzyżowania z ul. Głowackiego do skrzyżowania z drogą krajową nr 9

Powiat Tczewski reprezentowany przez Zarząd Powiatu Tczewskiego, działając w oparciu o art. 92 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29 stycznia 2004 r. (Dz. U. z 2013 r., poz. 907 ze zm.) informuje, że w wyniku przeprowadzonego postępowania w trybie przetargu nieograniczonego o wartości nie przekraczającej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych na Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa odcinka ulicy 30-go Stycznia w Tczewie (odcinek od skrzyżowania z ul. Głowackiego do skrzyżowania z drogą krajową nr 91)”, jako najkorzystniejszą – w wyniku zastosowania kryteriów oceny ofert określonych w Rozdziale 13 SIWZ (tj. cena oferty: 90%, gwarancja jakości i rękojmi za wady: 10%) – uznano ofertę Konsorcjum: Przedsiębiorstwa Budowy Dróg S.A. (ul. Pomorska 26a, 83-200 Starogard Gdański) oraz „ROKA” Budownictwo Sp. z o.o. (ul. Południowej 16C, 83-200 Starogard Gdański), z kwotą brutto przyjętą do realizacji w wysokości 4 149 713,82 oraz przy założeniu 96 m-cy gwarancji jakości i rękojmi za wady.

czytaj całość: Wyłonienie wykonawcy na Wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa odcinka ulicy 30-go Stycznia w Tczewie (odcinek od skrzyżowania z ul. Głowackiego do skrzyżowania z drogą krajową nr 9

Informacja nt. wcześniejszego zamknięcia Mostu Tczewskiego

W związku z prośbą wykonawcy, rozszerzeniem prac remontowych na obiekcie oraz koniecznością wykonywania ich zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami BHP obiekt zostanie zamknięty dla ruchu pieszego i rowerowego z dniem 28.09.2015 od godziny 00:00 do czasu zakończenia całej inwestycji.

czytaj całość: Informacja nt. wcześniejszego zamknięcia Mostu Tczewskiego

więcej

przeczytaj treść ponownie

banner banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.