Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 20 lipca 2024
Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
pochmurno
26°C

Zapraszamy na 25 turniej KGW Powiatu Tczewskiego

W sobotę, 29 czerwca w Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie odbędzie się jubileuszowa - 25. edycja  Powiatowego Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich. To wyjątkowe wydarzenie, które już od ćwierć wieku gromadzi pasjonatki kulinariów, lokalnego folkloru i tradycji wiejskich z całego powiatu.

W programie:

-odśpiewanie hymnu Kociewia
-otwarcie wydarzenia jubileuszowego - 25. Turnieju KGW Powiatu Tczewskiego
-prezentacja multimedialna 25 lat Turnieju 
-KGW turniejowe potyczki:
   produkt: Deser wegetariański z lokalnych produktów 
   tablica: Tym żyło nasze Koło
   piosenka: W naszej gminie i powiecie - na ludową nutę
   konkurencja zręcznościowa: Ubijanie białka
   konkurencja zręcznościowa: Wbijanie gwoździa 
-występy artystyczne 
-wręczenie pamiątkowych statuetek
-finał 25. Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Tczewskiego ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
-poczęstunek
-zabawa integracyjna
 

Honorowy Patronat

Starosta Tczewski Mirosław Augustyn
Burmistrz Miasta i Gminy Pelplin Mirosław Chyła

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.