Sobota, 25.11.2017

Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Jesteś tutaj: Strona główna > Powiat Tczewski > Powiat w organizacjach i stowarzyszeniach

Związek Powiatów Polskich

Wolą samorządowców powiatów i miast na prawach powiatów powstał Związek Powiatów Polskich, który skupia już 314 powiatów i miast na prawach powiatów.

czytaj całość: Związek Powiatów Polskich

Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna "Kociewie"

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE to niezależny podmiot – stowarzyszenie, powołane w oparciu o ustawę o Polskiej Organizacji Turystycznej z kwietnia 1999 roku przez: samorządy, branżę turystyczną oraz organizacje pozarządowe.

czytaj całość: Stowarzyszenie Lokalna Organizacja Turystyczna "Kociewie"

Fundacja Lokalna Grupa Działania "Wstęga Kociewia"

Lokalna Grupa Działania „Wstęga Kociewia” jest międzysektorowym partnerstwem, którego celem jest wspieranie rozwoju obszarów wiejskich Kociewia Tczewskiego.
Partnerstwo skupia wszystkie gminy wiejskie i wiejsko miejskie powiatu, aktywne organizacje społeczne oraz lokalnych przedstawicieli sektora gospodarczego.

czytaj całość: Fundacja Lokalna Grupa Działania "Wstęga Kociewia"

Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk - Gdynia - Sopot

Obszar Metropolitalny Gdańsk - Gdynia - Sopot to powołane 15 września 2011 roku stowarzyszenie samorządowe mające na celu zacieśnienie współpracy i doprowadzenie do harmonijnego rozwoju całego obszaru metropolitalnego wokół Gdańska, poprzez jak najlepsze wykorzystanie potencjału miast i gmin członkowskich, z poszanowaniem ich odrębności i specyfiki.

czytaj całość: Stowarzyszenie Obszar Metropolitalny Gdańsk - Gdynia - Sopot