środa, 22.11.2017

Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Jesteś tutaj: Strona główna > Rezerwowanie wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu

Rezerwowanie wizyt w Wydziale Komunikacji i Transportu

Godziny pracy Wydziału:

poniedziałek, wtorek, środa 7:30 – 15:00

czwartek 7:30 – 16:00

piątek 7:30 – 14:00

Procedura rejestracji pojazdów rozpoczyna się weryfikacją dokumentów o godzinie 7:30, następnie petenci są na bieżąco w dany dzień umawiani do wyznaczonych stanowisk, zajmujących się rejestracją pojazdów. Rejestracja pojazdów rozpoczyna się o godzinie 7:45.

Telefoniczna rezerwacja terminu rejestracji

w dniu dzisiejszym (dotyczy dni roboczych) tel.: (58) - 7734823 od godz. 8:00

UWAGA: Usługa rejestrowania wizyt przez internet dotyczy jednego pojazdu.

Rezerwacja terminu rejestracji przez Internet złożona:

- w godzinach pracy Urzędu - będzie potwierdzona telefonicznie przez pracownika Urzędu w ciągu godziny od chwili złożenia dyspozycji .

- poza godzinami pracy Urzędu - będzie potwierdzona telefonicznie przez pracownika Urzędu następnego dnia roboczego od złożenia dyspozycji.

WAŻNE!!!

Rezerwacja terminu rejestracji przez internet będzie potwierdzona wyłącznie telefonicznie przez pracownika Urzędu. (Potwierdzenie e-mailem nie jest potwierdzeniem rezerwacji, jest to automatyczna informacja o próbie rezerwacji terminu w kalendarzu, generowana jest automatycznie i może wprowadzać w błąd). W związku z powyższym niezbędne jest podanie nr telefonu.

Zobacz kalendarz rezerwacji

W celu zarezerwowania daty i godziny proszę zarejestrować się w systemie, następnie proszę dokonać rezerwacji dogodnego terminu.

Uwaga! - Internetowej rezerwacji terminu i godziny rejestracji pojazdu można dokonać z wyprzedzeniem maksymalnie tygodniowym

W przypadku rezygnacji lub zmiany wcześniej zarezerwowanego terminu prosimy o kontakt pod nr telefonu (58) - 77 34 832

Osoby, które zarezerwowały już termin rejestracji prosimy o wcześniejsze wypełnienie załaczonego wniosku.

W przypadku braku możliwości wydrukowania i wcześniejszego wypełnienia wniosku prosimy o zgłoszenie się do rejestracji na 5 minut przed umówionym terminem w celu wypełnienia wniosku.

Wydział Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Tczewie, ul. Piaskowa 2.

Odnośniki