Przejdź do treści

Niedziela, 24.1.2021

Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Od 1 stycznia 2021 roku funkcję zarządcy dróg powiatowych pełni Wydział Inwestycji i Remontów

W związku ze zmianą struktury organizacyjnej Starostwa Powiatowego w Tczewie z dniem 01 stycznia 2021 roku funkcję zarządcy dróg powiatowych będzie pełnił Wydział Inwestycji i Remontów.

czytaj całość: Od 1 stycznia 2021 roku funkcję zarządcy dróg powiatowych pełni Wydział Inwestycji i Remontów

Zgłoszenia kandydatów do Nagród Wolontariatu Powiatu Tczewskiego za 2020 rok

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego ogłasza nabór nominacji osób, grup, inicjatyw, instytucji i firm, które mogą poszczycić się wyjątkową i wybitną aktywnością społeczną w 2020 r. Nagrody w 5 kategoriach zostaną wręczone podczas XII Powiatowej Gali Wolontariatu, której gospodarzem w lutym 2021 roku będzie Miasto Tczew.

czytaj całość: Zgłoszenia kandydatów do Nagród Wolontariatu Powiatu Tczewskiego za 2020 rok

Powiat Tczewski przystąpił ponownie do realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach udzielonych grantów pn. „Pomorskie S.O.S.”

Celem projektu jest łagodzenie skutków epidemii COVID-19 oraz przeciwdziałanie jej negatywnym konsekwencjom poprzez ograniczenie czynników ryzyka w miejscu pracy w stosunku do pracowników domów pomocy społecznej.

czytaj całość: Powiat Tczewski przystąpił ponownie do realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach udzielonych grantów pn. „Pomorskie S.O.S.”

Pelplińskie Stowarzyszenie promuje zdrowy styl życia

Stowarzyszenie „Wesoła Stonoga”, które działa przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie, w grudniu b.r. zakończy kolejną edycję zadania pt. "Wesoła Stonoga promuje zdrowie".

czytaj całość: Pelplińskie Stowarzyszenie promuje zdrowy styl życia

Wezwanie do uzupełnienia wniosków o dotacje celowe dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej

Zarząd Powiatu Tczewskiego przedstawia listę organizacji wezwanych do uzupełnienia wniosków o przyznanie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r.:

czytaj całość: Wezwanie do uzupełnienia wniosków o dotacje celowe dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej

Zaproszenie do zgłaszania kandydatów do składu komisji konkursowej opiniującej oferty na dotacje celowe dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w 2021 r.

W związku z ogłoszeniem konkursu ofert na przyznanie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej Zarząd Powiatu Tczewskiego zaprasza zainteresowane organizacje pozarządowe do zgłaszania kandydatów do składu komisji konkursowej opiniującej oferty, które wpłyną na konkurs. 

czytaj całość: Zaproszenie do zgłaszania kandydatów do składu komisji konkursowej opiniującej oferty na dotacje celowe dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w 2021 r.

Ułatwienia dla kierowców i właścicieli pojazdów

W Dzienniku Ustaw opublikowano ustawę z 14 sierpnia 2020 r. Wprowadza ona ułatwienia dla właścicieli pojazdów i kierujących oraz upraszcza procedury związane z rejestracją.

czytaj całość: Ułatwienia dla kierowców i właścicieli pojazdów

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych w powiecie tczewskim w 2021 roku

Zgodnie z uchwałą Nr 118/352/2020 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 19 listopada 2020 r. ogłasza się otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych w powiecie tczewskim w 2021 roku.

Termin składania ofert: do dnia 30 grudnia 2020 r. do godz. 10:00 – w wersji elektronicznej, za pośrednictwem elektronicznego generatora ofert witkac.pl, oraz do dnia 30 grudnia 2020 r. do godz. 15:30 – w wersji papierowej.
Treść ogłoszenia poniżej.

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie edukacji ekologicznej i działań proekologicznych w powiecie tczewskim w 2021 roku

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2021 roku

Zgodnie z uchwałą Nr 118/355/2020 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 19 listopada 2020 r. ogłasza się otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2021 roku.
Termin składania ofert: do dnia 30 grudnia 2020 r. do godz. 10:00 – w wersji elektronicznej, za pośrednictwem elektronicznego generatora ofert witkac.pl, oraz do dnia 30 grudnia 2020 r. do godz. 15:30 – w wersji papierowej.
Treść ogłoszenia poniżej.

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie rozwoju kultury w powiecie tczewskim w 2021 roku

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2021 roku

Zgodnie z uchwałą Nr 118/353/2020 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 19 listopada 2020 r. ogłasza się otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2021 roku.

Termin składania ofert: do dnia 23 grudnia 2020 r. do godz. 10:00 – w wersji elektronicznej, za pośrednictwem elektronicznego generatora ofert witkac.pl, oraz do dnia 23 grudnia 2020 r. do godz. 15:30 – w wersji papierowej.
Treść ogłoszenia poniżej.

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2021 roku

Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2021 roku

Zgodnie z uchwałą Nr 118/354/2020 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 19 listopada 2020 r. ogłasza się otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2021 roku.

Termin składania ofert: do dnia 23 grudnia 2020 r. do godz. 10:00 – w wersji elektronicznej, za pośrednictwem elektronicznego generatora ofert witkac.pl, oraz do dnia 23 grudnia 2020 r. do godz. 15:30 – w wersji papierowej.
Treść ogłoszenia poniżej.

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2021 roku

Narodowy Centrum Kultury Tatarów RP

Różne powody i cele przywiodły Was do regionu pomorskiego.Nasz region to: niepowtarzalna przyroda, wielonarodowa kultura, bogata historia, dynamicznie rozwijająca się gospodarka, komfort i bezpieczeństwo, rozwinięty system edukacji i nauki.Zdajemy sobie sprawę z wagi problemów i zadań, które każdego dnia musi rozwiązać każdy, kto przyjeżdża do innego kraju, próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości.Chcemy ułatwić Wam proces adaptacji i integracji oferując usługi:

czytaj całość: Narodowy Centrum Kultury Tatarów RP

Obchody 11 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Pelplinie po raz kolejny wziął udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”, której celem jest upamiętnienie ważnych rocznic i wydarzeń historycznych. 

czytaj całość: Obchody 11 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Pelplinie

Ogłoszenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie

W związku z § 24a Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie, w tym w Powiatowym Zespole ds Orzekania o Niepełnosprawności, wprowadza się pracę zdalną  do 04 grudnia 2020 r.

czytaj całość: Ogłoszenie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie

Powiat Tczewski otrzymał dofinansowanie na zakup pakietu umundurowania dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

Powiat Tczewski otrzymał dotację z Ministerstwa Obrony Narodowej na dofinansowanie kolejnego etapu realizacji programu nauczania EW tj. zakup indywidualnego pakietu wyposażenia dla 37 uczniów klasy mundurowej w 2020 r. zwanego dalej „pakietem umundurowania”, realizowanego przez Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie w ramach programu „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”.

czytaj całość: Powiat Tczewski otrzymał dofinansowanie na zakup pakietu umundurowania dla uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.