Przejdź do treści

Poniedziałek, 6.4.2020

Imieniny: Ady, Celestyny, Ireneusza

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy

Zarząd Powiatu Tczewskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy, polegającego na udzielaniu poradnictwa specjalistycznego, w tym z zakresu pracy z traumą, wychowankom pieczy zastępczej i ich opiekunom. Szczegóły ogłoszenia w załącznikach.  

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy

Bieg Tropem Wilczym - edycja 2020

Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020. Serdecznie zapraszamy do udziały w wydarzeniu patriotyczno -sportowym. Bieg dla każdego na dystansie 1963 metrów, główną ulicą Miasta Tczewa - Aleją Solidarności. Dystans 1963 jest nieprzypadkowy, jest to rok śmierci ostatniego członka ruchu oporu Józefa Franczaka pseudonim "Lalek". Podczas biegu obowiązuje stój w barwach narodowych, biało-czerwonych. Dla każdego uczestnika czeka pamiątkowa koszulka oraz medal. Limit miejsc 300 osób, zapisy - https://elektronicznezapisy.pl/event/4562/strona.html .

czytaj całość: Bieg Tropem Wilczym - edycja 2020

Urząd Skarbowy w Tczewie zaprasza na szkolenie „Twój e-PIT”

Twój e-PIT – jak go złożyć?
Serdecznie zapraszamy na szkolenia w tym zakresie prowadzone przez pracowników Urzędu Skarbowego w Tczewie, które odbędą się w każdy wtorek i czwartek od dnia 25 lutego 2020 r. do końca kwietnia 2020 r.
w Urzędzie Skarbowym w Tczewie ul. Gdańska 33 pokój nr 103, I piętro, o godz. 13.15.

czytaj całość: Urząd Skarbowy w Tczewie zaprasza na szkolenie „Twój e-PIT”

Powiat Tczewski 1000-nym beneficjentem Europejskiego Funduszu Społecznego

Władze Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego podpisały tysięczną umowę na dofinansowanie z UE w ramach EFS (Europejskiego Funduszu Społecznego). Tysięcznym beneficjentem w Województwie Pomorskim jest Powiat Tczewski, który dzięki środkom unijnym otrzyma wsparcie w wysokości 2,6 mln złotych.  Uzyskana dotacja zostanie przeznaczona na zrealizowanie drugiej edycji projektu pn. „Lokalny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w partnerstwie tczewskim”.

czytaj całość: Powiat Tczewski 1000-nym beneficjentem Europejskiego Funduszu Społecznego

Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych - edycja 2020

Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020. Serdecznie zapraszamy do udziały w wydarzeniu patriotyczno -sportowym. Bieg dla każdego na dystansie 1963 metrów, główną ulicą Miasta Tczewa - Aleją Solidarności. Dystans 1963 jest nieprzypadkowy, jest to rok śmierci ostatniego członka ruchu oporu Józefa Franczaka pseudonim "Lalek".  Podczas biegu obowiązuje stój w barwach narodowych, biało-czerwonych. Dla każdego uczestnika czeka pamiątkowa koszulka oraz medal. Limit miejsc 300 osób, zapisy - https://elektronicznezapisy.pl/event/4562/strona.html .

czytaj całość: Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych - edycja 2020

Pelplin zaprasza na wydarzenia kulturalne

W imieniu Gminy Pelplin zapraszamy serdecznie na wydarzenia kulturalne, które w najbliższym czasie odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie.

czytaj całość: Pelplin zaprasza na wydarzenia kulturalne

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska i przyrody w powiecie tczewskim w 2020 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska i przyrody w powiecie tczewskim w 2020 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska i przyrody w powiecie tczewskim w 2020 roku

Rezolucja Rady Powiatu Tczewskiego w sprawie ogłaszania roku 2020 „ROKIEM 100-LECIA SZKOŁY MORSKIEJ W TCZEWIE”.

Podczas XV Sesji, Radni przyjęli rezolucję Rady Powiatu Tczewskiego w sprawie ogłaszania roku 2020 „ROKIEM 100-LECIA SZKOŁY MORSKIEJ W TCZEWIE”.
Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.

czytaj całość: Rezolucja Rady Powiatu Tczewskiego w sprawie ogłaszania roku 2020 „ROKIEM 100-LECIA SZKOŁY MORSKIEJ W TCZEWIE”.

Zakup sprzętu szkoleniowego i umundurowania dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

Zakup sprzętu szkoleniowego i umundurowania dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

został dofinansowany ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach programu "Certyfikowane Klasy Mundurowe".

czytaj całość: Zakup sprzętu szkoleniowego i umundurowania dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

CSIOZ kontynuuje w 2020 roku bezpłatne szkolenia z EDM

W 2020 roku Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia kontynuuje w ramach Akademii CSIOZ projekt szkoleniowy „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie
i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

czytaj całość: CSIOZ kontynuuje w 2020 roku bezpłatne szkolenia z EDM

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2020 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2020 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w powiecie tczewskim w 2020 roku

Rozpoczynamy kolejny projekt - „Lokalny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w partnerstwie tczewskim - edycja II”

W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 w osi priorytetowej: Integracja, w zakresie działania:  Aktywna Integracja, poddziałanie  Aktywizacja społeczno - zawodowa – mechanizm ZIT Powiat Tczewski uzyskał dofinansowanie do realizacji projektu pod nazwą: „Lokalny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w partnerstwie tczewskim - edycja II” w kwocie 3 526 651,08 zł z czego dofinansowanie będzie wynosiło 3 066 653,11 zł. Projekt skierowany jest do mieszkańców powiatu tczewskiego i realizowany będzie na jego terenie do 31 grudnia 2021 roku.

czytaj całość: Rozpoczynamy kolejny projekt - „Lokalny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w partnerstwie tczewskim - edycja II”

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2020 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2020 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie promocji i ochrony zdrowia w powiecie tczewskim w 2020 roku

Dotacje na prace konserwatorskie w 2020 roku

Uchwałą Nr XIV/115/2019 z dnia 20 grudnia 2019 roku w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Tczewskiego na 2020 rok, Rada Powiatu Tczewskiego zaplanowała środki na finansowanie lub dofinansowanie prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków w wysokości 10.000 zł.

czytaj całość: Dotacje na prace konserwatorskie w 2020 roku

Otwarty konkurs ofert na udzielenie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

Zarząd Powiatu Tczewskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na udzielenie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. 

Informacje szczegółowe w załączonym pliku.

czytaj całość: Otwarty konkurs ofert na udzielenie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w styczniu

Wraz z nastaniem 2020 roku LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat. Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego.

czytaj całość: Bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w styczniu

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie w roku 2020 zadań z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na powierzenie w roku 2020 zadań z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej, przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie w roku 2020 zadań z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z mediacją i realizacją edukacji prawnej

Zgłoś kandydata do tytułu Wolontariusz Roku 2019

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego ogłasza nabór nominacji osób, grup, inicjatyw, instytucji i firm, które mogą poszczycić się wyjątkową i wybitną aktywnością społeczną. Nagrody w 5 kategoriach zostaną wręczone podczas XI Powiatowej Gali Wolontariatu 13 grudnia 2019, której gospodarzem jest Gmina Tczew.

czytaj całość: Zgłoś kandydata do tytułu Wolontariusz Roku 2019

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.