Przejdź do treści

Piątek, 22.11.2019

Imieniny: Cecylii, Jonatana, Marka

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Zmiana godzin przyjmowania interesantów w Referacie Ewidencji Gruntów i Budynków

Starosta Tczewski informuje, iż od dnia 1 marca 2012 r. nastąpią zmiany godzin przyjmowania interesantów w Referacie Ewidencji Gruntów i Budynków Starostwa Powiatowego w Tczewie.

czytaj całość: Zmiana godzin przyjmowania interesantów w Referacie Ewidencji Gruntów i Budynków

Order Serca Matkom Wsi

20 lutego Starosta Tczewski, dr inż. Józef Puczyński, Wicestarosta – Mariusz Wiórek oraz Przewodniczący Rady Powiatu Tczewskiego gościli na dorocznym spotkaniu organizowanym przez Gminny Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych w Tczewie. Tradycyjnie już spotkanie stało się okazją do wręczenia odznaczeń dla zasłużonych członkiń Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy Tczew.

 

czytaj całość: Order Serca Matkom Wsi

Turniej „Wolni od nałogów”

W dniach 6 - 7 lutego br. w hali widowiskowo – sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się Powiatowy Halowy Turniej Piłki Nożnej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych rocznik 1992 i młodsi o puchar Starosty Powiatu Tczewskiego oraz o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Tczewie. Turniej przebiegał pod hasłem „Wolni od nałogu”.

czytaj całość: Turniej „Wolni od nałogów”

Zgłoś kandydata do Kapituły

Starosta Tczewski informuje, że do 13 lutego br. został przedłużony termin  zgłaszania kandydatów na członków Kapituły Nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i w dziedzinie sportu.

czytaj całość: Zgłoś kandydata do Kapituły

Przyznanie dotacji w zakresie dofinansowania wkładu własnego

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż  na  posiedzeniu w dniu 8 grudnia 2011 r. przyznano dotację na cele publiczne związane z realizacją zadań Powiatu Tczewskiego w zakresie dofinansowania wkładu własnego w wysokości 1 855,00 zł dla  Stowarzyszenia Kociewskie Forum Kobiet na  realizację zadania: „Kociewskie specjały w kuchni i w Internecie – popularyzacja regionalnej kuchni poprzez stworzenie strony internetowej, organizowanie przedsięwzięć edukacyjnych i warsztatowych”.

czytaj całość: Przyznanie dotacji w zakresie dofinansowania wkładu własnego

Powiat Tczewski liderem w budowaniu Orlików

Mimo, że Orlik zbudowany przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Tczewie jest już prawie dwutysięcznym boiskiem wybudowanym w Polsce w ramach programu rządowego, to Powiat Tczewski jako jedyny samorząd powiatowy w Polsce dokonał budowy i otwarcia trzeciego tego typu obiektu.

czytaj całość: Powiat Tczewski liderem w budowaniu Orlików

Honorowe wyróżnienia dla mieszkańców naszego powiatu

29 listopada br. podczas sesji Rady Powiatu Tczewskiego mieszkańcy naszego powiatu zostali wyróżnieni odznaczeniami nadanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz honorowym wyróżnieniam Starosty Tczewskiego.
Wyróżnieni zostali: Elżbieta Grott oraz Andrzej Semborowski.

czytaj całość: Honorowe wyróżnienia dla mieszkańców naszego powiatu

Pismo do Premiera o przejęcie Mostu Tczewskiego

18 listopada br. Starosta Tczewski- Józef Puczyński oraz Wicestarosta- Mariusz Wiórek złożyli w kancelarii Premiera pismo na temat przejęcia Mostu Tczewskiego w zarząd przez właściwą jednostkę administracji rządowej. Treść tego apelu została uzgodniona podczas spotkania Starostów i Wójtów ościennych samorządów, które odbyło się 7 listopada w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tczewie.

czytaj całość: Pismo do Premiera o przejęcie Mostu Tczewskiego

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.