Przejdź do treści

Wtorek, 4.8.2020

Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna

Komunikat Departamentu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

W związku z koniecznością zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-CoV-2, zwracamy się z prośbą do beneficjentów, wnioskodawców (oraz innych instytucji i osób) Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Programu Operacyjnego PO RYBY, aby od 12 marca 2020 roku do odwołania:

  • ograniczyć bezpośrednie (osobiste) składanie korespondencji lub dokumentów tylko do sytuacji szczególnie uzasadnionych,
  • wizyty osobiste we wszelkich sprawach co do zasady zastąpić kontaktami przez telefon lub pocztę elektroniczną (e-mail), a w razie konieczności spotkania uzgodnić je wcześniej z właściwymi pracownikami.  

czytaj całość: Komunikat Departamentu Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich

Informacje dot. działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie

Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie:

W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną dotyczącą koronawirusa SARS-CoV-2 oraz zaleceniami Wojewody Pomorskiego, Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Tczewie, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz  Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie informuje, że

  • odwołuje się wszystkie zajęcia artystyczne (taneczne, aerobiku, plastyczne, wokalne, baletu, muzyczne, inne) w okresie zamknięcia szkół, tj. od jutra 12 marca do 29 marca 2020 r.
  • przeniesiony na późniejszy termin zostaje konkurs wokalistów (planowany na 19 marca),
  • przeniesione na późniejszy termin zostaje otwarcie wystawy malarstwa (planowane na 29 marca).

O nowych terminach planowanych wydarzeń poinformujemy pod koniec marca 2020.

czytaj całość: Informacje dot. działalności Miejskiego Ośrodka Kultury w Pelplinie

Tczewski Parkrun odwołany

W związku z sytuacją związaną z koronawirusem informujemy, że wszystkie spotkania parkrun w Polsce zostają odwołane. Na chwilę obecną nasze edycje zostają zawieszone do końca marca.

Szczegóły znajdziecie na profilu FB – parkrun Tczew / parkrun Polska

Informacja: Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

czytaj całość: Tczewski Parkrun odwołany

Zagrożenie koronawirusem - komunikat Urzędu Skarbowego

W związku z zagrożeniem koronawirusem Urząd Skarbowy zachęca do korzystania z usług elektronicznych oraz informacji telefonicznej.

czytaj całość: Zagrożenie koronawirusem - komunikat Urzędu Skarbowego

Hala sportowa oraz boisko Orlik przy II LO nieczynne do odwołania

Informacja Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie:

Hala sportowa oraz boisko Orlik ( II LO Tczew ) przy ul. Królowej Marysieńki 10 w Tczewie od 12 marca 2020 do odwołania - N I E C Z Y N N E

ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY

czytaj całość: Hala sportowa oraz boisko Orlik przy II LO nieczynne do odwołania

W Starostwie Powiatowym w Tczewie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z koronawirusem

W Starostwie Powiatowym w Tczewie odbyło się  dzisiaj posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z koronawirusem w Polsce. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej.

czytaj całość: W Starostwie Powiatowym w Tczewie odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z koronawirusem

Informacja dla klientów - ograniczenie wizyt w Starostwie Powiatowym w Tczewie. Komunikat Starosty Tczewskiego nr 2

KOMUNIKAT

 dla klientów/petentów

 Od dnia 16 marca 2020 r. sprawy w Starostwie Powiatowym załatwiane będą telefonicznie lub pocztą. W szczególnych przypadkach osobiście za uprzednim zgłoszeniem telefonicznym.

 Interesanci umówieni telefonicznie, będą wpuszczani do budynku przez Dyżurnego Starostwa, po uzyskaniu  informacji -  kto?, do kogo?, i w jakim celu przybył?

Następnie, zejdzie do nich pracownik danego wydziału/instytucji, który zakwalifikuje sprawę jako wymagającą pilnego załatwienia, albo umówi klienta na inny termin.

Szczegółowe informacje po klinkięciu przycisku "czytaj"

czytaj całość: Informacja dla klientów - ograniczenie wizyt w Starostwie Powiatowym w Tczewie. Komunikat Starosty Tczewskiego nr 2

Komunikat w sprawie placówek oswiatowych

Komunikat

Starostwo Powiatowe w Tczewie informuje, iż w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju wszystkie placówki oświatowe tj. szkoły ponadpodstawowe i placówki specjalne oraz Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ograniczają funkcjonowanie od 12 marca 2020 r.  

czytaj całość: Komunikat w sprawie placówek oswiatowych

Zaproszenie do zgłaszania kandydatów do składu komisji konkursowej na rok 2020

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie, w związku z  ogłoszeniem konkursu ofert na realizację zadania z zakresu przeciwdziałania przemocy, polegającego na udzielaniu poradnictwa specjalistycznego, w tym z zakresu pracy z traumą, wychowankom pieczy zastępczej i ich opiekunom, zaprasza zainteresowane fundacje, organizacje pozarządowe i podmioty wymienione w art. 3 ust. 2 i ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do zgłaszania kandydatów do składu komisji konkursowej. Celem działania komisji konkursowej jest opiniowanie złożonych ofert.

czytaj całość: Zaproszenie do zgłaszania kandydatów do składu komisji konkursowej na rok 2020

Bieg Tropem Wilczym - edycja 2020

Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020. Serdecznie zapraszamy do udziały w wydarzeniu patriotyczno -sportowym. Bieg dla każdego na dystansie 1963 metrów, główną ulicą Miasta Tczewa - Aleją Solidarności. Dystans 1963 jest nieprzypadkowy, jest to rok śmierci ostatniego członka ruchu oporu Józefa Franczaka pseudonim "Lalek". Podczas biegu obowiązuje stój w barwach narodowych, biało-czerwonych. Dla każdego uczestnika czeka pamiątkowa koszulka oraz medal. Limit miejsc 300 osób, zapisy - https://elektronicznezapisy.pl/event/4562/strona.html .

czytaj całość: Bieg Tropem Wilczym - edycja 2020

Urząd Skarbowy w Tczewie zaprasza na szkolenie „Twój e-PIT”

Twój e-PIT – jak go złożyć?
Serdecznie zapraszamy na szkolenia w tym zakresie prowadzone przez pracowników Urzędu Skarbowego w Tczewie, które odbędą się w każdy wtorek i czwartek od dnia 25 lutego 2020 r. do końca kwietnia 2020 r.
w Urzędzie Skarbowym w Tczewie ul. Gdańska 33 pokój nr 103, I piętro, o godz. 13.15.

czytaj całość: Urząd Skarbowy w Tczewie zaprasza na szkolenie „Twój e-PIT”

Powiat Tczewski 1000-nym beneficjentem Europejskiego Funduszu Społecznego

Władze Pomorskiego Urzędu Marszałkowskiego podpisały tysięczną umowę na dofinansowanie z UE w ramach EFS (Europejskiego Funduszu Społecznego). Tysięcznym beneficjentem w Województwie Pomorskim jest Powiat Tczewski, który dzięki środkom unijnym otrzyma wsparcie w wysokości 2,6 mln złotych.  Uzyskana dotacja zostanie przeznaczona na zrealizowanie drugiej edycji projektu pn. „Lokalny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w partnerstwie tczewskim”.

czytaj całość: Powiat Tczewski 1000-nym beneficjentem Europejskiego Funduszu Społecznego

Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych - edycja 2020

Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2020. Serdecznie zapraszamy do udziały w wydarzeniu patriotyczno -sportowym. Bieg dla każdego na dystansie 1963 metrów, główną ulicą Miasta Tczewa - Aleją Solidarności. Dystans 1963 jest nieprzypadkowy, jest to rok śmierci ostatniego członka ruchu oporu Józefa Franczaka pseudonim "Lalek".  Podczas biegu obowiązuje stój w barwach narodowych, biało-czerwonych. Dla każdego uczestnika czeka pamiątkowa koszulka oraz medal. Limit miejsc 300 osób, zapisy - https://elektronicznezapisy.pl/event/4562/strona.html .

czytaj całość: Bieg Tropem Wilczym Pamięci Żołnierzy Wyklętych - edycja 2020

Pelplin zaprasza na wydarzenia kulturalne

W imieniu Gminy Pelplin zapraszamy serdecznie na wydarzenia kulturalne, które w najbliższym czasie odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie.

czytaj całość: Pelplin zaprasza na wydarzenia kulturalne

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska i przyrody w powiecie tczewskim w 2020 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska i przyrody w powiecie tczewskim w 2020 roku przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wsparcie realizacji zadań publicznych w zakresie ochrony środowiska i przyrody w powiecie tczewskim w 2020 roku

Rezolucja Rady Powiatu Tczewskiego w sprawie ogłaszania roku 2020 „ROKIEM 100-LECIA SZKOŁY MORSKIEJ W TCZEWIE”.

Podczas XV Sesji, Radni przyjęli rezolucję Rady Powiatu Tczewskiego w sprawie ogłaszania roku 2020 „ROKIEM 100-LECIA SZKOŁY MORSKIEJ W TCZEWIE”.
Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią.

czytaj całość: Rezolucja Rady Powiatu Tczewskiego w sprawie ogłaszania roku 2020 „ROKIEM 100-LECIA SZKOŁY MORSKIEJ W TCZEWIE”.

Zakup sprzętu szkoleniowego i umundurowania dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

Zakup sprzętu szkoleniowego i umundurowania dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

został dofinansowany ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej w ramach programu "Certyfikowane Klasy Mundurowe".

czytaj całość: Zakup sprzętu szkoleniowego i umundurowania dla Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Pelplinie

Rozstrzygnięcie konkursu ofert na przyznanie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na przyznanie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r. przyznaje się dotacje następującym podmiotom:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie konkursu ofert na przyznanie dotacji celowych dla klubów sportowych na prowadzenie statutowej działalności sportowej w okresie od 1 lutego 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

CSIOZ kontynuuje w 2020 roku bezpłatne szkolenia z EDM

W 2020 roku Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia kontynuuje w ramach Akademii CSIOZ projekt szkoleniowy „Poprawa jakości świadczonych usług medycznych poprzez zapoznanie
i przeszkolenie pracowników podmiotów leczniczych z podstawowymi terminami i procesami związanymi z wystawianiem, prowadzeniem i wymianą Elektronicznej Dokumentacji Medycznej”.

czytaj całość: CSIOZ kontynuuje w 2020 roku bezpłatne szkolenia z EDM

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.