Przejdź do treści

środa, 13.12.2017

Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

Powiatowa Gala Wolontariatu 2017 już za nami

W piątek 8 grudnia w Zespole Szkół w Morzeszczynie odbyła się 9 Powiatowa i 3 Gminna Gala Wolontariatu, które były podsumowaniem i uhonorowaniem działań wolontarystycznych w roku 2017 na terenie Powiatu Tczewskiego oraz Gminy Morzeszczyn.

czytaj całość: Powiatowa Gala Wolontariatu 2017 już za nami

30 listopada w Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie odbył się I POWIATOWY FESTIWAL ZDROWIA pod hasłem „Zdrowo i bez nałogów”

30 listopada  2017 r. w Szkole Podstawowej  nr 12 w Tczewie odbył się   Powiatowy  Festiwal Zdrowia Przegląd    pod hasłem:  „ZDROWO  I  BEZ  NAŁOGÓW ” . Organizatorem festiwalu było Starostwo Powiatowe w Tczewie ,Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Tczewie oraz   Szkoła Podstawowa  nr 12.

czytaj całość: 30 listopada w Szkole Podstawowej nr 12 w Tczewie odbył się I POWIATOWY FESTIWAL ZDROWIA pod hasłem „Zdrowo i bez nałogów”

27 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie będzie nieczynne

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie informuje, że 27 GRUDNIA 2017 ROKU (ŚRODA) JEDNOSTKA BĘDZIE NIECZYNNA W ZAMIAN ZA PRZYPADAJĄCE W SOBOTĘ 11 LISTOPADA 2017 R. ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

czytaj całość: 27 grudnia Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie będzie nieczynne

9 grudnia w Pelplinie miało miejsce Kociewsko – śląskie kolędowanie

9 grudnia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie, odbył się IX Powiatowy Przegląd Stołów Bożonarodzeniowych. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie „Kociewskie Forum Kobiet” przy współpracy Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Projekt współfinansował Powiat Tczewski. Gościem specjalnym Przeglądu był zespół „Olzanki” z gminy Gorzyce w Powiecie Wodzisławskim.

czytaj całość: 9 grudnia w Pelplinie miało miejsce Kociewsko – śląskie kolędowanie

XVII Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie za nami

6 grudnia w hali sportowej II Liceum Ogólnokształcącym w Tczewie odbył się XVII TURNIEJ MIKOŁAJKOWY w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie. W kategorii dziewcząt zwyciężyły gospodynie, natomiast wśród chłopców najlepszą okazała się drużyna Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie.

czytaj całość: XVII Turniej Mikołajkowy w piłce siatkowej o Puchar Dyrektora II LO w Tczewie za nami

IX Powiatowa Gala Wolontariatu 8 grudnia o godz. 18:00 w Zespole Szkół w Morzeszczynie

Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Tczewskiego, Stowarzyszenie DRABKA i Gmina Morzeszczyn zapraszają do udziału w IX Powiatowej Gali Wolontariatu, już 8 grudnia o godz. 18:00 w Zespole Szkół w Morzeszczynie.

czytaj całość: IX Powiatowa Gala Wolontariatu 8 grudnia o godz. 18:00 w Zespole Szkół w Morzeszczynie

WIEM CZYM ODDYCHAM W TCZEWIE

Czy wiesz, że na 50 miast o największym zanieczyszczeniu powietrza w UE, aż 33 są w Polsce? W Tczewie nie ma żadnej stacji monitorującej – nie wiemy czym oddychamy! Na szczęście jest szansa na darmowy czujnik – działając razem, możemy go zdobyć. ZAGŁOSUJ!

czytaj całość: WIEM CZYM ODDYCHAM W TCZEWIE

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku

Zarząd Powiatu Tczewskiego podaje do publicznej wiadomości, iż w wyniku przeprowadzonego otwartego konkursu ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku powierza się prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej następującym organizacjom pozarządowym:

czytaj całość: Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.