Przejdź do treści

Czwartek, 21.3.2019

Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

XXII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Tczewskiego za nami!

W sobotę 9 marca w hali widowiskowo-sportowej II Liceum Ogólnokształcącego w Tczewie odbył się XXII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Tczewskiego. Tegoroczne Grand Prix zdobyły panie z Lipiej Góry z Gminy Morzeszczyn! Gratulujemy!

czytaj całość: XXII Powiatowy Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Tczewskiego za nami!

9 marca odszedł od nas Józef Turzyński – wieloletni Przewodniczący Wojewódzkiej Rady Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolnych, Radny Rady Powiatu Tczewskiego I i II Kadencji oraz Członek Zarządu II Kadencji.

9 marca odszedł od nas Józef Turzyński – wieloletni Przewodniczący Wojewódzkiej Rady Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Radny Powiatu Tczewskiego I i II Kadencji oraz Członek Zarządu Powiatu II Kadencji Wyrazy współczucia Rodzinie, Najbliższym oraz Przyjaciołom składają Przewodniczący Rady Powiatu Tczewskiego Marek Modrzejewski wraz z Radnymi oraz Starosta Tczewski Mirosław Augustyn wraz z Zarządem Powiatu Tczewskiego  i Pracownicy Starostwa Powiatowego w Tczewie

czytaj całość: 9 marca odszedł od nas Józef Turzyński – wieloletni Przewodniczący Wojewódzkiej Rady Związku Rolników, Kółek i Organizacji Rolnych, Radny Rady Powiatu Tczewskiego I i II Kadencji oraz Członek Zarządu II Kadencji.

Skorzystaj z Powiatowych Programów Polityki Zdrowotnej – zadbaj o zdrowie swoje i bliskich

Powiatowe programy polityki zdrowotnej wdrożono do realizacji z powodu niepokojących danych statystycznych dotyczących umieralności w powiecie tczewskim, w tym w szczególności z powodu nowotworów złośliwych oraz z powodu narastającego problemu nadwagi i otyłości wśród mieszkańców naszego powiatu.

czytaj całość: Skorzystaj z Powiatowych Programów Polityki Zdrowotnej – zadbaj o zdrowie swoje i bliskich

Decyzja nr GG.GN.683.1.2015. z dnia 15 marca 2019 r. Starosty Tczewskiego ustalająca wysokość odszkodowania za nieruchomość oznaczoną w ewidencji gruntów, budynków i lokali jako działka nr 342/8 o powierzchni 0,0036 ha, położoną w Tczewie przy ul. Gdańsk

Starosta Tczewski, wykonujący zadanie z zakresu administracji rządowej, wydał decyzję nr GG.GN.683.1.2015.ILN z dnia 15 marca 2019 r. ustalająca wysokość odszkodowania za nieruchomość oznaczoną w ewidencji gruntów, budynków i lokali jako działka nr 342/8 o powierzchni 0,0036 ha, położoną w Tczewie przy ul. Gdańskiej. Działka nr 342/8 z mocy prawa stała się własnością Gminy Miejskiej Tczew, z dniem, w którymdecyzja Starosty Tczewskiego nr 12.1.2015 z dnia 3 września 2015 r. (sygnatura akt WB.6740.12.1.2015) o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej stała się ostateczna – tj. 21 października 2015 r.

czytaj całość: Decyzja nr GG.GN.683.1.2015. z dnia 15 marca 2019 r. Starosty Tczewskiego ustalająca wysokość odszkodowania za nieruchomość oznaczoną w ewidencji gruntów, budynków i lokali jako działka nr 342/8 o powierzchni 0,0036 ha, położoną w Tczewie przy ul. Gdańsk

26 marca odbędzie się VI Sesja Rady Powiatu Tczewskiego

We wtorek 26.03.2019 r. o godzinie 10:00 w Sali Obrad Rady Powiatu Tczewskiego odbędzie się VI Sesja VI kadencji Rady Powiatu Tczewskiego. W programie m.in:  Sprawozdanie z działalności Komendanta Powiatowego Policji oraz informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa publicznego na terenie powiatu tczewskiego za 2018 r. Rozpatrzenie informacji Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej aktualnym stanie bezpieczeństwa ochrony przeciwpożarowej oraz o zagrożeniach powiatu Przedstawienie Raportu za lata 2016-2017 z wykonania „Programu Ochrony Środowiska dla Powiatu Tczewskiego na lata 2016-2020” Sprawozdanie z realizacji programów polityki zdrowotnej Pełny program Sesji można pod poniższym linkiem: https://www.powiat.tczew.pl/materialy-na-sesje/materialy-na-vi-sesje-rady-powiatu-tczewskiego-w-dniu-26-marca-2019-roku.html 

czytaj całość: 26 marca odbędzie się VI Sesja Rady Powiatu Tczewskiego

12 kwietnia w Sopocie odbędzie się Konferencja „Nasz Autyzm. Poszukiwanie drogi”

Konferencja „Nasz Autyzm. Poszukiwanie drogi”, która odbędzie się 12 kwietnia w godzinach od 11:30 do 16:00 w Sopotece, jest odpowiedzią na apel środowiska związanego z Fundacją Dom Rain Mana i Sopocką Biblioteką Sopoteka.

czytaj całość: 12 kwietnia w Sopocie odbędzie się Konferencja „Nasz Autyzm. Poszukiwanie drogi”

Ogłoszenie o wyborze realizatorów szczepień profilaktycznych przeciw wirusowi HPV dziewcząt urodzonych w 2007 roku

Zgodnie z uchwałą Nr 19/73/2019 Zarządu Powiatu Tczewskiego z dnia 7 marca 2019 r. realizatorami szczepień profilaktycznych przeciw wirusowi HPV dziewcząt urodzonych w 2007 r. w ramach Powiatowego Programu Profilaktyki Zakażeń Wirusem Brodawczaka Ludzkiego HPV „Chronię życie przed rakiem” zostali:

czytaj całość: Ogłoszenie o wyborze realizatorów szczepień profilaktycznych przeciw wirusowi HPV dziewcząt urodzonych w 2007 roku

1 marca w Tczewie obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

1 marca, po raz 9. W Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, mieszkańcy powiatu tczewskiego spotkali się przy pomniku poświęconym Ofiarom Terroru Stalinowskiego, aby upamiętnić  bohaterów antykomunistycznego podziemia, walczących o wolną Polską z bronią w ręku ale także w inny sposób. 

czytaj całość: 1 marca w Tczewie obchodziliśmy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.