Przejdź do treści

Wtorek, 25.6.2019

Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

3 maja 2019 r. w godzinach popołudniowych na Bulwarze Nadwiślańskim odbył się Piknik Strażacki

Po uroczystościach patriotyczno-religijnych w 228. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja ulicami miasta przejechała kolumna zabytkowych i współczesnych wozów strażackich i dotarła na bulwar, gdzie z okazji Dnia Strażaka, od godziny   15-ej do 18-ej, odbywał się Piknik Strażacki.

czytaj całość: 3 maja 2019 r. w godzinach popołudniowych na Bulwarze Nadwiślańskim odbył się Piknik Strażacki

3 maja 2019 r. w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. oraz na Skwerze Konstytucji 3 Maja w Tczewie odbyły się uroczystości patriotyczno – religijne

Mieszkańcy Powiatu Tczewskiego wzięli udział w obchodach Święta Konstytucji 3 Maja. Uczestniczyli we mszy św. za Ojczyznę, po której przeszli pod tablicę pamiątkową na Skwer Konstytucji 3 Maja. Zgromadzeni w tym miejscu uczestnicy uroczystości świętowali 228. rocznicę uchwalenia konstytucji.

czytaj całość: 3 maja 2019 r. w Kościele pw. Podwyższenia Krzyża Św. oraz na Skwerze Konstytucji 3 Maja w Tczewie odbyły się uroczystości patriotyczno – religijne

25 kwietnia w Domu Kultury w Subkowach Starosta Tczewski – Mirosław Augustyn nagrodził sportowców i działaczy kultury

25 kwietnia w Domu Kultury w Subkowach odbyła się Gala Wręczenia Nagród Starosty Tczewskiego w dziedzinie sportu i kultury za działalność w 2018 roku. Tegoroczną uroczystość uświetnił występ grupy teatralnej Domu Kultury w Subkowach FALGIT - z niezwykłym spektaklem pn. Adventure.

czytaj całość: 25 kwietnia w Domu Kultury w Subkowach Starosta Tczewski – Mirosław Augustyn nagrodził sportowców i działaczy kultury

IX Sesja VI kadencji Rady Powiatu Tczewskiego.

25 czerwca o godzinie 10:00 w Sali Obrad Rady Powiatu Tczewskiego odbędzie się IX Sesja VI kadencji Rady Powiatu Tczewskiego. W programie m.in: - Informacja na temat stanu przygotowań do sezonu letniego powiatowych służb i straży - Rozpatrzenie Raportu o stanie Powiatu Tczewskiego za rok 2018 -  Rozpatrzenie sprawozdania finansowego za rok 2018 oraz sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Tczewskiego za rok 2018 oraz przedstawienie wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium Pełny program Sesji można znaleźć pod poniższym linkiem: https://www.powiat.tczew.pl/materialy-na-sesje/materialy-na-ix-sesje-rady-powiatu-tczewskiego-w-dniu-25-czerwca-2019-roku.html Sesja można oglądać na żywo na naszej stronie internetowej: https://www.powiat.tczew.pl/transmisja-na-zywo-oraz-nagrania-z-sesji/transmisja-sesji-rady-powiatu-na-zywo.html

czytaj całość: IX Sesja VI kadencji Rady Powiatu Tczewskiego.

30 lipca w Pelplinie - bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED

30 lipca od 9.00 do 15.30 w Pelplinie przy przychodni Pelmed, ul. Wybickiego 14 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Zbadaj się i Zyskaj spokój. 

czytaj całość: 30 lipca w Pelplinie - bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED

27 lipca w Tczewie - bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED

27 lipca od 9.00 do 15.30 w Tczewie przy markecie Kaufland, ul. Kwiatowa 17 odbędą się bezpłatne badania mammograficzne w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi – Zbadaj się i Zyskaj spokój. 

czytaj całość: 27 lipca w Tczewie - bezpłatne badania mammograficzne w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie to mistrzowie biznesu

Drużyny z I Liceum Ogólnokształcące im. Sienkiewicza w Łańcucie i Zespołu Szkół Ekonomicznych im. ks. Janusza St. Pasierba w Tczewie zwyciężyły w ogólnopolskim konkursie Szkolne Mistrzostwa Menadżerskie 2.

czytaj całość: Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych w Tczewie to mistrzowie biznesu

Powołano Powiatowy Programu Zwalczania Otyłości i Nadwagi „Czas na zdrowie”

Aktualnie jednym z realizowanych działań w ramach programu jest projekt szkoleniowy pt.  „Tworzenie warunków do zdrowia w placówce oświatowej  -   cykl szkoleń wyposażających w wiedzę i umiejętności do prowadzenia efektywnych działań jako lider-promotor zdrowia w placówce”.

czytaj całość: Powołano Powiatowy Programu Zwalczania Otyłości i Nadwagi „Czas na zdrowie”

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.