Przejdź do treści

Piątek, 20.7.2018

Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Powiat Tczewski - strona główna

Jeden Dwa Trzy Cztery Pięć Sześć Siedem Osiem Dziewięć

Wyszukiwarka

Przejdź do BIP

Ścieżka do tej strony

Jesteś tutaj: Strona główna > Start

Zaproszenie do składania ofert- ferie letnie 2018 r.

Zaproszenie do składania ofert na staże zawodowe dla uczniów w ferie letnie 2018 r.

czytaj całość: Zaproszenie do składania ofert- ferie letnie 2018 r.

16 maja w Restauracji „Vela” w Tczewie wręczono coroczne Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu

16 maja w Restauracji „Vela” w Tczewie odbyła się Gala Wręczenia Nagród  Starosty Tczewskiego w dziedzinie sportu i kultury za działalność w 2017 r. Nagrody Starosty Tczewskiego przyznawane są od roku 2007, jej celem jest przede wszystkim uhonorowanie i wsparcie artystów, twórców kultury, animatorów życia kulturalnego, sportowców i trenerów sportowych, oraz instytucji, organizacji pozarządowych i klubów sportowych, które w sposób szczególny przyczyniają się do rozwoju kultury i sportu na terenie Powiatu Tczewskiego.

czytaj całość: 16 maja w Restauracji „Vela” w Tczewie wręczono coroczne Nagrody Starosty Tczewskiego w dziedzinie kultury i sportu

W Starostwie Powiatowym w Tczewie zamontowano pętle indukcyjne, dzięki którym osoby korzystające z aparatów słuchowych mogą bez problemu porozumieć się z urzędnikami

Szacuje się, że w Polsce odsetek osób z niedosłuchem (od I do IV stopnia) stanowi 16% populacji, co odpowiada około 6 milionom osób (źródło: PAP). Coraz częściej problem niedosłuchu dotyczy nastolatków i młodych dorosłych. Dlatego też w biurze obsługi klienta oraz wydziale komunikacji i transportu Starostwa Powiatowego w Tczewie zamontowano pętle indukcyjne, dzięki którym osoby korzystające z aparatów słuchowych mogą bez problemu porozumieć się z urzędnikami.

czytaj całość: W Starostwie Powiatowym w Tczewie zamontowano pętle indukcyjne, dzięki którym osoby korzystające z aparatów słuchowych mogą bez problemu porozumieć się z urzędnikami

Inspektorat ZUS w Tczewie zaprasza lekarzy 25 lipca na bezpłatne szkolenie poświęcone e-ZLA

W związku z nadchodzącą zmianą Inspektorat ZUS w Tczewie zaprasza lekarzy na bezpłatne szkolenie poświęcone e-ZLA, czyli elektronicznym zwolnieniom lekarskim. Szkolenie  odbędzie się 25 lipca  2018 r. w siedzibie Inspektoratu przy ul. Jagiellońskiej 55. Początek o 10.00.

czytaj całość: Inspektorat ZUS w Tczewie zaprasza lekarzy 25 lipca na bezpłatne szkolenie poświęcone e-ZLA

2 sierpnia Święto Kociewia podczas Jarmarku Świętego Dominika w Gdańsku

Jarmark św. Dominika to największa plenerowa impreza handlowo-wystawiennicza w Europie odbywająca się w Gdańsku od kilku wieków. Od kilkunastu lat Kociewie ma w jej programie swój dzień. Początkowo jako Unikaty z Kociewia, od ubiegłego roku w łączności z Korowodem Kociewskim, a w tym roku już jako Święto Kociewia, które odbędzie się 2 sierpnia. 

czytaj całość: 2 sierpnia Święto Kociewia podczas Jarmarku Świętego Dominika w Gdańsku

Badania uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

Od 2 do 20 lipca prowadzone są ankietowe badaniu uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach. Jest to badanie przeprowadzane w gospodarstwach domowych, po każdym kwartale (styczeń, kwiecień, lipiec, październik), przez ankieterów urzędów statystycznych.

czytaj całość: Badania uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach

Ankieta jest nieaktywna
Wróć do strony głównej

przeczytaj treść ponownie

banner

Kalendarz wydarzeń

Starostwo Powiatowe w Tczewie

ul. Piaskowa 2
83-110 Tczew

tel. 58 7734 800
fax.58 7734 803
mail: starostwo@powiat.tczew.pl

Polityka prywatności i wykorzystywania plików cookies

banner banner banner

Portal współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.