Ustawienia

Imieniny: Wanda, Józef, Albin
pochmurno

Pracodawcy roku nagrodzeni

20 listopada 2023 r. Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie zorganizował galę wręczenia nagród w konkursie „Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego” Edycja 2023 pod patronatem Starosty Tczewskiego. Spotkanie odbyło się w Oklaski Stanisławie. Uczestnikami tego wydarzenia byli przedstawiciele firm z powiatu tczewskiego, które zostały nagrodzone lub wyróżnione w naszym konkursie, członkowie kapituły konkursowej, przedstawiciele samorządów i organizacji zrzeszających pracodawców z terenu powiatu tczewskiego oraz członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy.

Kandydatów do udziału w Konkursie, na wniosek Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Tczewie wskazały z uzasadnieniem samorządy i organizacje zrzeszające pracodawców z powiatu tczewskiego. Nagrodzeni zostali pracodawcy, którzy swoją postawą i zaangażowaniem w ciągu ostatniego roku zasłużyli na wyróżnienie lub nagrodę w tym konkursie.

Poniżej prezentujemy pełną listę nagrodzonych i wyróżnionych firm:

Kategoria: MAŁY PRACODAWCA

Laureat: Sad Firma Handlowa Agata Chróścicka – Kreft

• Usługi Budowlane RAVGO Rafał Gierszewski
  • Dzierżążno Agro Sp. z o.o.
  • Telkab Sp. z o.o.
  • Atelier 21 Tomasz Gołuński

Kategoria: ŚREDNI PRACODAWCA

Laureat: Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe Joanna Brzozowska

• Rafał Mamel PHU RAF – BUD Usługi Remontowe i Ogólnobudowlane
  • Mettec Sp. z o.o.

Kategoria: DUŻY PRACODAWCA

Laureat: Biofeed Sp. z o.o.

• Alarmtech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gniewie
  • Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
  • Mikrostyk S.A.
  • Huber + Suhner Sp. z o.o.
  • Intertoll Polska Sp. z o.o.
  • Swisspor Polska Sp. z o.o.
  •  Etac Poland Sp. z o.o.

Laureatem konkursu Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego edycja 2023 w kategorii „Mały Pracodawca”  jest firma Sad Firma Handlowa Agata Chróścicka – Kreft, która zatrudnia kilkunastu pracowników. Nagrodzona firma zajmuje się produkcją owoców na terenie naszego powiatu ale również w Elblągu i Rumii. Właścicielka firmy oprócz aktywności typowo biznesowej jest również inicjatorką wielu pozytywnych inicjatyw z zakresu wsparcia lokalnego sportu, kultury, ochrony zdrowia i środowiska naturalnego. W obliczu wojny w Ukrainie zdała niełatwy egzamin z niesienia pomocy naszym sąsiadom dotkniętym tragedią. Przyjęła około 40 uchodźców pod własny dach i starała się zabezpieczyć wszystkie ich najpilniejsze potrzeby: mieszkaniowe, socjalne i zdrowotne.

Laureatem konkursu Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego edycja 2023 w kategorii „Średni Pracodawca”  jest firma Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Bajkowe Joanna Brzozowska , która funkcjonuje od 2015 roku. Swoim podopiecznym stwarza możliwość lepszego poznawania siebie i świata, uczy ich odpowiedzialności i dba o ich rozwój. Jako pracodawca docenia twórczość i kreatywność kadry pracowników i motywuje ich do dalszego rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego. Chętnie angażuje się również w akcje charytatywne.

Laureatem konkursu Pracodawca Roku Powiatu Tczewskiego edycja 2023 w kategorii „Duży Pracodawca”  jest firma Biofeed Sp. z o.o., która świętuje w tym roku 15-lecie swojej działalności.  W 2008 roku firma rozpoczynała swoją działalność jako niewielka wytwórnia zlokalizowana w malowniczej miejscowości Rajkowy koło Pelplina. Dzisiaj jednak, firma jest jednym z najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w branży paszowej i żywności dla zwierząt w kraju. Zatrudnia blisko 300 osób i posiada pięć fabryk w różnych regionach Polski. Jednak to podejście do swoich pracowników najbardziej wyróżnia firmę na tle innych przedsiębiorstw. Jak podkreśla zarząd firmy najcenniejszym kapitałem są jego pracownicy, których oddanie i profesjonalne podejście do codziennej pracy stanowią klucz do sukcesu firmy.

Ponadto w tym roku po raz drugi postanowiliśmy przyznać nagrody specjalne. Nagrody specjalne to ukłon w stronę firm, które w sposób szczególny zaangażowały się w działania i inicjatywy realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie w 2023 roku: W tej edycji nagrodzone zostały trzy firmy:

• Huber + Suhner Sp. z o.o.
  • Indywidualna Praktyka Psychologiczna Ewelina Kościelniak
  • RAZEM Gabinet Psychologiczny Patrycja Golec

Podczas Gali zebrani goście wysłuchali prelekcji przygotowanej przez Panią Marzenę Grochowską z firmy Get Choice. Poprowadziła on panel pt. „W poszukiwaniu Helu 3: Klucz do sukcesu w Kompetencjach Przyszłości”.

Na zakończenie uroczystości wystąpił Pan Przemysław Radziszewski.

Nagrodzonym i wyróżnionym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Pozostałe

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.