Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Sobota, 20 lipca 2024
Imieniny: Czesław, Hieronim, Fryderyk
pochmurno
23°C

Za nami XXV Turniej KGW Powiatu Tczewskiego!

29 czerwca w Domu Pomocy Społecznej w Pelplinie odbył się jubileuszowy - XXV Konkurs Kół Gospodyń Wiejskich Powiatu Tczewskiego. W Turnieju uczestniczyło 5 KGW, które rywalizowały w 5 konkurencjach: przygotowanie deseru, prezentacja tablicy „Tym żyło nasze koło”, wykonanie piosenki „W naszej gminie i powiecie”, ubijanie białka oraz wbijanie gwoździa. Poziom był niezwykle wysoki, a atmosfera pełna życzliwości i pyszności.

Zwycięzcą konkursu zostało KGW Śliwiny!

II miejsce: KGW Rzeżęcin 

III miejsce: KGW Brzuśce

Wyróżnienia: KGW Kolonia Ostrowicka i KGW Gręblin

Koło Gospodyń Wiejskich w Śliwinach będzie reprezentowało Powiat Tczewski w finale wojewódzkim.

Patronat honorowy nad turniejem objął Mirosław Augustyn - Starosta Tczewski, który ufundował również nagrodę GRAND PRIX dla zwycięskiego koła.

Zdjęcia : Emilia Laskowska. Fotorelacja: https://www.facebook.com/powiattczewski/posts/pfbid0CDBrtLSNu4xdFa2kDS2P9KoqK6Uuzw5Eivm4TWJ5ApLgSKLyzucVmjE8QoCUAziQl 

Honorowy patronat na 25. Powiatowym Turniejem KGW Powiatu Tczewskiego objęli:
Mirosław Augustyn - Starosta Tczewski
Mirosław Chyła Burmistrz Pelplina
Organizator:
Kociewskie Forum Kobiet
Współpraca:
Miasto i Gmina Pelplin
Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie
Dom Pomocy Społecznej w Pelplinie
Partnerzy:
Miasto Tczew
Miasto i Gmina PelplinMiasto i Gmina Pelplin
Gniew - miasto z charakterem
Gmina Morzeszczyn Barwny dotyk Kociewia
Gmina Subkowy - Urząd Gminy w Subkowach
Gmina Tczew
Gminny Związek Rolników i Organizacji Rolniczych w Tczewie
Gminny Związek Rolników i Organizacji Rolniczych w Gdańsku
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Biuro Powiatowe w Tczewie
PODR w Lubaniu
Piekarnia Ciastkarnia "Meler" Pelplin
Lokalna Grupa Działania „Wstęga Kociewia”
Wsparcie Finansowe:
Bank Spółdzielczy w Tczewie
Bank Spółdzielczy w Skórczu
Projekt współfinansuje Powiat Tczewski

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.